{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

برنامه سازان جوان و پیش کسوت سینما و تلویزیون برای پیشبرد اهداف گردشگری ایران و معرفی میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی ایران اعلام امادگی گردند.

کانون تهیه کنندگان رسانه های دیداری  ضمن تبریک به وزیر میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی با اهداف  عزت اله ضرغامی همراه شدند تا با استفاده مفید از ظرفیت های رسانه در راه معرفی میراث فرهنگ غنی ایرانی و نمایش دستاورد های فرهنگی در این حوزه به رونمایی از اماکن بکر گردشگری این مرزبوم پرداخته و از جلوه های جذاب ایران اسلامی در حوزه ی صنایع دستی که به نوعی معرف آداب وسنن اقوام رنگارنگ این خاک است با نگاهی هنرمندانه قابی خاطره ساز بنا کنند .

کانون تهیه کنندگان رسانه های دیداری در تبریک به ضرغامی نوشت؛

جناب آقای مهندس سید عزت الله ضرغامی

وزیر محترم میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی

با سلام و احترم

بسی مایه مباهات و خرسندی است انتصاب شایسته حضرتعالی در مقام وزارتخانه اصیل و فرهنگی که بار تاریخ و فرهنگ و هنر ایران زمین را به دوش می برد تبریک عرض می نماییم .با شناختی که از سال های همکاری نزدیک با شما داریم ، باور داریم به امید ایزد یکتا با حضور شخصیت موثر فرهنگی چو شما به بهترین شکل این وزارتخانه بر رسالت خود در مسیر تعالی و توسعه، گام های بلندی  برخواهد داشت .

جناب آقای مهندس ضرغامی ، جامعه هنرمندان کانون تهیه کنندگان رسانه های دیداری که همگی از همکاران قدیمی حضرتعالی می باشند، مفتخر است هم اینک اعلام آمادگی برای هر گونه همکاری در حوزه رسانه و‌ تبلیغات از تولید در حوزه فیلم و سریال و مستند و برنامه های ترکیبی را اعلام کند و برای توسعه صنعت گردشگری ایران عزیزمان از تاسیس شبکه های اینترنتی و رادیو گردشگری همه توان حرفه ای خود را عیان کنیم . بی شک پیشکسوتان و تازه نفسان جوان این عرصه در خط مقدم خدمت به این وزارتخانه معظم هستند .

با آرزوی توفیق روزافزون برای حضرتعالی و همکاران محترم شما این وزارتخانه معظم .

مهدی فرجی

رئیس هیئت مدیره کانون تهیه کنندگان رسانه های دیداری

آپلود

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر