{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

بر اساس گزارش رسانه ها دلار امروز پنجشنبه ۴ دی ماه ۱۳۹۹ در بازار آزاد به مرز ۲۶ هزار تومان نزدیک شده و به قیمت ۲۵هزار و ۹۵۰ تومان رسیده است.

دلار ۲۶ هزار تومانی شد/ بازارگرمی دلالان

 با روندی که در ساعت های اخیر در بازار مشاهده می شود احتمال عبور دلار از مرز ۲۶ هزار تومان وجود دارد با این حال رسانه هایی همچون دنیای اقتصاد قیمت اسکناس آمریکایی را ۲۵ هزار و ۹۵۰ تومان اعلام کرده اند. البته وقتی قیمت دلار توسط رسانه ها ۲۵ هزار و ۹۵۰ تومان اعلام می شود به معنی آن نیست که قیمت در معاملات خرد، اندکی بالاتر نباشد.

در صرافی ملی نیز تا لحظه تنظیم این خبر – ساعت ۱۳ پنجشنبه – قیمت خرید دلار آمریکا ۲۴,۸۶۰ تومان و قیمت فروش دلار آمریکا ۲۵,۸۶۰اعلام شد که نشان می دهد بازارساز نیز قیمت ها را اندکی افزایش داده و از مرز ۲۵ هزار و ۸۰۰ تومان که در هفته اخیر دست نخورده باقی مانده بود عبور کرده است.

واسطه ها و دلالان که همواره طرفدار افزایشی شدن دلار هستند توئیت اخیر ترامپ را که در آن ایران را مسئول کشته شدن احتمالی آمریکایی ها در عراق معرفی و تهدید به تلافی جویی کرده را علت گرانی دلار می دانند.

درعین حال قیمت یورو هم در بازار آزاد، امروز به ۳۱,۶۵۹ (سی و یک هزار و ششصد و پنجاه و نه ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۰۷ درصدی داشته است.

در بازار امروز نرخ درهم امارات (حواله) نسبت به روز قبل ، با ۳۶ تومان افزایش، ۷,۲۰۰ (هفت هزار و دویست ) تومان نرخ گذاری شد.

قیمت پوند امروز با افزایش ۰.۵۶ درصدی، از ۳۴,۹۶۵ (سی و چهار هزار و نهصد و شصت و پنج ) تومان به ۳۵,۱۶۴ (سی و پنج هزار و یکصد و شصت و چهار ) تومان رسید.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر