{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: مراکز شماره گذاری راهور خودروهایی که مدل ۹۹ اند و یورو ۴ هستند را پلاک نمی‌کنند.

این خودروها دیگر پلاک نمی شوند!

سردار سید کمال هادیانفر  رئیس پلیس راهور  ناجا درباره شماره گذاری خودروهای  یورو  4، اظهار کرد: گاهی شاهد هستیم دوستان در نمایندگی خودروساز‌ها اعلام میکنند  خودرو  حاضر است، اما پلاک نمی‌کنند.

این خودروها دیگر پلاک نمی شوند

 

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: مراکز شماره گذاری راهور خودروهایی که مدل ۹۹ اند و یورو ۴ هستند را پلاک نمی‌کنند.

به گزارش  خودروتک  به نقل از باشگاه خبرنگاران، سردار سید کمال هادیانفر  رئیس پلیس راهور  ناجا درباره شماره گذاری خودروهای  یورو  4، اظهار کرد: گاهی شاهد هستیم دوستان در نمایندگی خودروساز‌ها اعلام میکنند  خودرو  حاضر است، اما پلاک نمی‌کنند.

 
 
 

رئیس  پلیس راهور  ناجا ادامه داد: هیچ منعی برای شماره گذاری خودرو‌ها وجود ندارد، کارخانه و مراکز شماره گذاری کاملا فعال هستند و امسال بیش از 3 میلیون و 400 هزار خودرو را شماره گذاری کرده ایم.

سردار هادیانفر با تاکید بر اینکه خودروسازان دو سال 96 و 97 را برای تبدیل خودروها از یورو 4 به یورو 5،  تنفس  گرفته بودند، ادامه داد:  خودروسازان  می‌دانستند هر خودرویی که تولید می‌کنند اگر بخواهد در سال 99 پلاک شود باید دارای یورو 5 باشد و آن دسته خودرو‌هایی که تولید سال 98 بود و یورو 4 داشت، اما در سال 99 به مالکان تحویل داده شده بود، طبق اعلام سازمان  محیط زیست  و توافقی که با وزارت صمت و خودروسازان داشتیم پلاک شدند.

وی خاطرنشان کرد: خودرو‌هایی که یورو 4 اند و با مدل 98 هستند را به مراکز شماره گذاری ابلاغ کردیم که پلاک کنند، اما خودروهایی که مدل 99 اند و یورو 4 هستند را پلاک نمی‌کنیم.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر