{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۱۴۷ هزار تومان، است.

 قیمت انواع سکه ۶ دی ماه ۹۹

قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و سکه گرمی ۲ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۱۴۷ هزار تومان، قیمت دلار ۲۵ هزار و ۹۰۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان هم اکنون، قیمت طلای ۱۸عیار در هر گرم هم یک‌میلیون و ۱۴۷ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۵۳۸ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

قیمت  طلا و سکه طرح جدید در روز جاری نسبت به روزکاری قبل با افزایش جرئی همراه شده است؛ سکه تمام بهار آزادی که پنج‌شنبه ۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان قیمت خورده بود امروز به مرز ۱۲ میلیون هم نزدیک شد ولی هم اکنون در قیمت ۱۱ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان بفروش می رسد.

افزایش نرخ ارز در بازار همواره یکی از دلایل اصلی افزایش قیمت طلا و سکه بوده است و این سناریو در روزهای اخیر بازهم تکرار شد ولی خیلی دوام نداشت ؛ دلار فعلا توان عبور از کانال ۲۶ هزار تومان را ندارد و در محدود ۲۵ هزار و ۸۰۰ تا ۲۵ هزار و ۹۵۰ تومان درجا می زند.

فعالان بازار طلا و سکه می گویند: دیگر تقاضا و انگیزه‌ای برای خرید طلا و سکه در بین مردم وجود ندارد و بازار در رکود به سر می برد. بازاری‌ها می گویند: بعد از کاهش چند میلیونی قیمت سکه دیگر تقاضایی برای خرید سکه نداریم.

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۱۱ میلیون و ۹۷۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۶ میلیون و ۳۰۰  هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۴ میلیون و ۲۰۰ هزار

قیمت سکه گرمی

۲ میلیون و ۳۵۰ هزار

 

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

یک میلیون و ۱۴۷  هزار

گرم طلای ۲۴ عیار

یک میلیون و ۵۳۸  هزار

مثقال طلا

۴ میلیون و ۹۷۰  هزار

انس طلا(دلار)

۱۸۷۹.۶

 
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر