{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

​دیروز دلار ۶۰ تومان از ارزش خود را از دست داد و به بهای ۲۵ هزار و ۶۴۰ تومان رسید.

قیمت دلار امروز 14 دی 99 / قیمت دلار در سال جدید میلادی + جدول

​دیروز دلار ۶۰ تومان از ارزش خود را از دست داد و به بهای ۲۵ هزار و ۶۴۰ تومان رسید. همچنین قیمت دلار در بازار متشکل ۲۵,۳۳۹ تومان ثبت شد. امروز برای قیمت این اسکناس امریکایی چه پیش‌بینی‌هایی می‌شود؟

 

قیمت دلار  امروز یک شنبه 14 دی ماه 99 را در این خبر مشاهده می فرمائید . قیمت دلار تا پایان سال ممکن است سیر نزولی داشته باشد. قیمت دلار قیمتش بعد از انتخابات آمریکا روند کاملا نزولی داشته است .قیمت دلار  روی عدد 25 هزار622 تومانی نیز قرار گرفته است. قیمت دلار  اگر محدوده 25 هزار 800 تومانی از دست بدهد سکه بازان موقعیت فروش بیشتری را نیز می توانند کسب کنند 

قیمت دلار امروز یک شنبه 14 دی 99

عنوان قیمت(ریال) تغییر روز قبل
 
دلار ۲۵۶,۲۲۰ ۰.۳۱% ۲۵۷,۰۱۰
یورو ۳۱۳,۴۸۰ ۰.۷۸% ۳۱۵,۹۳۰
پوند انگلیس ۳۵۲,۶۷۰ ۰.۳۷% ۳۵۳,۹۷۰
درهم امارات ۷۰,۵۲۰ ۰.۶% ۷۰,۹۴۰
لیر ترکیه ۳۴,۴۰۰ ۰.۵۸% ۳۴,۶۰۰
فرانک سوییس ۲۹۲,۹۰۰ ۱.۵۴% ۲۹۷,۴۰۰
یوان چین ۳۹,۳۰۰ ۰.۷۶% ۳۹,۶۰۰
دلار کانادا ۲۰۲,۴۵۰ ۰.۵۴% ۲۰۳,۵۵۰
دلار استرالیا ۱۹۹,۱۰۰ ۱.۱۶% ۲۰۱,۴۰۰
ریال عمان ۶۶۹,۱۰۰ ۰.۸۷% ۶۷۴,۹۰۰
کرون نروژ ۳۰,۶۰۰ ۰.۳۳% ۳۰,۷۰۰

دیروز دلار ۶۰ تومان از ارزش خود را از دست داد و به بهای ۲۵ هزار و ۶۴۰ تومان رسید. همچنین قیمت دلار در بازار متشکل ۲۵,۳۳۹ تومان ثبت شد. امروز برای قیمت این اسکناس امریکایی چه پیش‌بینی‌هایی می‌شود؟

به باور برخی تحلیلگران، دلار برای اینکه در مسیر ریزشی قرار بگیرد، در درجه اول نیاز دارد که شکست مرز ۷ هزار تومانی حواله درهم را ببیند. با این حال، روز گذشته درهم درحوالی محدوده ۷ هزار و ۱۲۰تومانی به کار خود پایان داد.

بر اساس صحبت‌های فعالان، در بازار درهم حجم معاملات بسیار پایین آمده است و بسیاری از معامله‌گران از بازار کنار کشیده‌اند. درهم حدود ۳ هفته است که در دامنه محدود ۷ تا ۷هزار و ۲۰۰ تومان نوسان می‌کند. روز شنبه ارزش دلار در شهرهای مرزی هم چندان بالا نرفت تا از این سمت و سو نیز به بازار داخلی فشار خاصی وارد نشود.

هم‌زمان با کاهش نوسانات ارزی، همچنان برخورد با دلالان ارزی ادامه دارد. در همین ارتباط، فرمانده انتظامی خراسان رضوی از دستگیری ۲۱ اخلال‌گر نظام ارزی در خراسان رضوی خبر داد. وی ادامه داد: در این تحقیقات مشخص شد برخی از این افراد عمدتا جزو صنف بنکداران طلا یا صراف بودند که در یکی از مجتمع‌های تجاری مشهد فعالیت داشتند. وی تاکید کرد: خرید و فروش هر نوع ارز به‌صورت واقعی باید طبق موازین بانک مرکزی انجام شود، در غیر این‌صورت مشمول ضوابط قاچاق خواهد شد.

به گفته فعالان از ساعت ۴ بعدازظهر، برخی از معامله‌گران به نقل از برخی منابع غیر رسمی اعلام کردند که لوایح مورد درخواست  گروه ویژه اقدام مالی در مجمع تشخیص مصلحت نظام در ریل تصویب قرار گرفته است.

قیمت دلار دی ماه 99 

قیمت دلار

بازار که تا روز پنجشنبه به اخبار افزایشی توجه خاصی نداشت، خبر مربوط به fatf را تا حدی جدی گرفت و خود را در مسیر نزول بیشتر قرار داد. با این حال، برخی از معامله‌گران باور داشتند که افت قیمت دلار تحت تاثیر اخبار نبود. از نگاه آنها، بازار در جستجوی بهانه‌ای برای کاهش قیمت بود و سطح تقاضای در اندازه‌ای در بازار پایین آمده بود که تصور رفتن دلار به بالای ۲۶ هزار تومانی کمی دور از ذهن می‌رسید.

از نگاه آن ها، تعدیل انتظارات افزایشی دلیل بود که معامله‌گران را در بازار دلار فروشنده تر کرد. با این حال، برخی فعالان باور داشتند که معامله‌گران به راحتی اجازه نخواهند داد که دلار به زیر محدوده ۲۵ هزار و ۴۵۰ تومانی برود.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر