{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

پراید ۱۳۱ با ۵ میلیون افزایش قیمت در بازار خودرو دیروز، رکورد شکنی کرد.

افزایش قیمت پراید ۱۳۱ در بازار رکورد زد

بعد از اینکه قیمت پراید ۱۳۱ به زیر ۱۰۰ میلیون تومان سقوط کرد، خیلی از خریداران امیدوار بودند قیمت این خودرو کاهش بیشتری داشته باشد، اما این روند کاهشی فقط تا ۹۶ میلیون تومان ادامه داشت و دوباره از دیروز پراید با یک دنده عقب به روند صعودی بازگشت.

رصد بازار نشان می دهد قیمت انواع پراید در یکی دو روز گذشته افزایش چشمگیری داشته است تا جایی که رشد قیمت ۲ تا ۵ میلیون تومان برای محصولات پرطرفدار سایپا ثبت شد.

پراید ۱۳۱بالاترین رشد قیمت در بین محصولات سایپا را داشت، این خودرو با افزایش قیمت ۵ میلیونی در بازار معامله شد . قیمت پراید ۱۳۱ که بعد از گرانی دوباره به ۱۰۶ میلیون تومان رسیده بود، ‌دیروز با ۵ میلیون تومان افزایش ۱۱۱ میلیون تومان معامله شد.

قیمت پراید ۱۱۱ و تیبا ۲ در بازار چند؟

پراید ۱۱۱، تیبا صندوق دار، تیبا ۲ و ساینا در بازار دیروز خودرو بیشترین تقاضا را به خود اختصاص دادند. پراید ۱۱۱ در بازار دیروز با قیمت ۱۲۲ میلیون تومان معامله شد. قیمت تیبا ۲ هم به حدود ۱۲۶ میلیون تومان رسیده است.

تیبا صندوق دار هم با قیمت ۱۱۸ میلیون تومان در بازار خودرو دیروز معامله شد. قیمت ساینا هم در بازار دیروز ۱۲۸ میلیون تومان اعلام شد.

بیشتر فعالان بازار معتقدند این نوسان و افزایش قیمت به دلیل اعلام فرمول جدید قیمت گذاری خودروست. فرمولی که بعد از اعلام آن باعث افزایش قیمت خودروهای پرطرفدار بازار شد. البته بعضی از کارشناسان اعلام کردند این جو روانی منفی بیشتر از دو سه روز طول نمی کشد و خیلی زود هیاهوی آن می خوابد، اما قیمتهای جدید خودروهای پرطرفدار در بازار نشان می دهد، این هیاهو هنوز نخوابیده است و ممکن است، همچنان ادامه داشته باشد.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر