{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

با انتشار اخبار مرتبط با شورش طرفداران ترامپ و اشغال چند ساعته ساختمان کنگره آمریکا توسط آنها، از نیمه شب گذشته دلالان قیمت دلار فردایی را کاهش داده اند

سقوط دلار پس از اتفاقات آمریکا/ دلار به کانال 21 تومان می رود؟

با انتشار اخبار مرتبط با شورش طرفداران ترامپ و اشغال چند ساعته ساختمان کنگره آمریکا توسط آنها، از نیمه شب گذشته دلالان قیمت دلار فردایی را کاهش داده اند و به نظر می رسد سقوط دلار به کانال های ۲۲ و حتی ۲۱ هزار تومان قطعی است.

به گزارش کاماپرس، بازار غیررسمی ارز امروز پنجشنبه ۱۸ دی ماه روز پر تب و تابی خواهد داشت و آن طور که از شواهد و قرائن پیداست، افت و خیز قیمت ها در این بازار چندان به مزاج دلالان میدان فردوسی خوش نخواهد آمد.

حساب دلالان جور درنیامد

دلالانی که طی چند روز گذشته روی شدت گرفتن تنش ها بین ایران و آمریکا به دلیل نزدیک شدن به ایام سالگرد شهادات سردار سلیمانی، حساب ویژه باز کرده و صعود دلار به کانال های بالاتر را قطعی می دانستند، شب گذشته با وقایعی در ایالات متحده مواجه شدند که مواضع ترامپ و طرفداران افراطی وی را به شدت تضعیف کرد.

بسیاری از جمهوری خواهان ارشد به همراه کشورهای مهم اروپایی و کانادا اتفاقات به وقوع پیوسته در کنگره آمریکا را محکوم کرده اند و حتی سخن از خلع ید ترامپ از قدرت در روزهای باقیمانده از ریاست جمهوری وی رفته است.

دلالان قیمت دلار فردایی را کاهش دادند

با این که بازار آزاد ارز هنوز باز نشده و قیمت ها به صورت رسمی اعلام نشده اما واسطه ها و دلالان بازار غیررسمی ارز همچون همیشه قبل از سایر بازیگران بازار ارز به پیامدهای تحولات شب گذشته در آمریکا پی برده اند و دلار فردایی از همان نیمه شب گذشته وارد فاز نزولی شده است.

دلالان نیمه شب گذشته قیمت دلار فردایی را به شدت کاهش دادند و برخی اخبار و گزارش های غیررسمی از فروش دلار در نیمه شب به قیمت ۲۳ هزار تومان حکایت دارد.

پیش بینی می شود روند قیمت ارز در بازار آزاد امروز کاملا نزولی باشد و دامنه کاهش قیمت تا بیش از ۳ هزار تومان کشیده شود. بر این اساس امروز سقوط قیمت دلار به کانال های ۲۳ ، ۲۲ و حتی ۲۱ هزار تومان محتمل است.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر