{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

اگر خواستار خرید لپ تاپ لنوو هستید برای خرید ارزان ترین مدل این لپ تاپ ها باید بیش از ۹ میلیون تومان بپردازید.

ارزان ترین لپ تاپ های لنوو زیر ۱۲ میلیونی در بازار

لپ تاپ های لنوو در بدو ورود به بازار ایران چندان مورد استقبال نبودند اما اکنون با گرانی سرسام آور تجهیزات و لوازم بازار آی تی ، لپ تاپ های این برند نیز قیمت های نجومی را تجربه کرده اند.

قیمت انواع لپ تاپ بعد از جهش نرخ ارز به رقم های خیره کننده ای رسید و برخی گزارش ها از فروش لپ تاپ های برندهای مشهوری مثل اپل به قیمت های بیش از ۱۰۰ میلیون تومان حکایت داشت.

در یک ماه اخیر که نرخ ارز در محدوده ۲۵ هزار تومان تثبیت شده بود قیمت لپ تاپ از نردبان گرانی پائین نیامد. البته در روزهای گذشته که نرخ دلار در حال کاهش به کانال های پائین تر از ۲۵ هزار تومان است، می توان انتظار داشت که قیمت لپ تاپ تا حدودی تحت تاثیر قرار گیرد اما فعالان بازار معتقدند تا زمانی که دلار به زیر ۲۰ هزار تومان سقوط نکند، نباید انتظار تغییر آنچنانی در قیمت لپ تاپ داشت.

اگر خواستار خرید لپ تاپ هستید و لنوو را به عنوان برندی که اقتصادی ترین لپ تاپ های بازار را عرضه می کند می شناسید، اقتصاد آنلاین با انتشار جدولی به بررسی قیمت انواع لپ تاپ های لنوو در بازار پرداخته است. این گزارش می تواند به شما در خرید کمک کند.

لپ تاپ های اقتصادی لنوو را بشناسید

بر اساس این جدول ارزان ترین لپ تاپ لنوو موجود در بازار از مدل ldeapad ۳۳۰ –E است که برای خرید آن باید ۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان بپردازید. لپ تاپ ارزان قیمت بعدی در این فهرست مدل ldeapad ۳۳۰ –NXC است که این لپ تاپ را می توان با پرداخت ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خریداری کرد.

در صورتی که قصد خرید لپ تاپ لنوو زیر قیمت ۱۲ میلیون تومان را دارید ، انتخاب دیگر شما می تواند لپ تاپ مدل  ldeapad ۳۳۰ –NXB باشد. قیمت این مدل از لپ تاپ های لنوو در حال حاضر ۱۱ میلیون تومان است. برای خرید لپ تاپ بعدی لنوو در این فهرست باید ۱ میلیون تومان بیشتر بپردازید چرا که مدل ldeapad ۳۳۰ –SB به قیمت ۱۲ میلیون تومان قابل خریداری است.

در جدول منتشر شده توسط اقتصاد آنلاین انتخاب دیگری تا قیمت ۱۲ میلیون تومان وجود ندارد و چنانچه لپ تاپ بهتری می خواهید باید ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان هزینه کنید. این مبلغ برای خرید لپ تاپ های لنوو مدل ldeapad ۳۳۰ –FD  و مدل – A ldeapad ۳ کفایت می کند.

اگر طرفدار لپ تاپ های لنوو سری Thinkpad هستید در فهرست لپ تاپ های نسبتا اقتصادی لنوو یک مدل از این سری نیز موجود است. متقاضیان می توانند لنوو Thinkpad E۵۹۰ –E را به قیمت ۱۵ میلیون تومان از بازار خریداری کنند.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر