{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

سازمان بهشت زهرا (س) اعلام کرد: بر اساس تعرفه‌های مصوب شورای شهر تهران بیشترین قیمت قبر ۲۰ میلیون تومان و کمترین آن رایگان است.

گران‌ترین قبر در بهشت زهرا (س) چقدر؟

سازمان بهشت زهرا (س) در اطلاعیه‌ای درباره قیمت قبر اظهارداشت: تصویب لایحه قیمت گذاری قبور یکی از اقدامات مهم و شایسته و قابل توجه شورای شهر تهران در سال‌های اخیر بوده که به صورت شفاف قیمت قبور و خدمات بهشت زهرا (س) به تصویب شورای اسلامی شهر تهران رسیده است.

بر اساس تعرفه‌های مصوب شورای اسلامی شهر تهران بیشترین قیمت قبر بیست میلیون تومان و کمترین آن رایگان است.

همچنین واگذاری یک طبقه قبر رایگان به شهروندان در صورت درخواست همچنان در دستور کار سازمان بهشت زهرا (س) قرار دارد و این سازمان به طور متوسط در سال ١٥ هزار قبر رایگان برای دفن متوفیات به شهروندان تهرانی اختصاص می‌دهد وهزینه‌های خدمات در بهشت زهرا (س) نیز تابع ضوابط و قوانین مصوب شورای اسلامی شهر تهران است.

شهروندان مراقب سود جویی و کلاهبرداری‌ها در این زمینه باشند و در خصوص قیمت قبور فقط مرجع رسمی سازمان بهشت زهرا (س) را مورد توجه قرار دهند.

سازمان بهشت زهرا (س) در حال حاضر ۱۱ ماه است که در بحران بی سابقه در خط اول مبارزه با کرونا است و در یکی از سخت‌ترین شرایط کاری پرسنل بهشت زهرا (س) در خط مقدم خدمات رسانی به شهروندان با این ویروس مبارزه می‌کنند و تاکنون سعی شده است نهایت تکریم و تعظیم خانواده‌های داغدار را با همه توان در یک شرایط سخت در دستور کار خود قرار دهد.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر