{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

قیمت خودرو با عرضه ۴۰ هزار خودرو تولیدی تا آخر آذر ماه به بازار به شدت افت خواهد داشت و شاید از رکود نیز خارج شود.

ارزان شدن قیمت خودرو تا شب یلدا+جزئیات

نعمت الله کاشانی نسب نائب رییس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو، در خصوص آخرین تغییرات قیمتی در بازار خودرو، گفت: بعد از تعطیلی ۲ هفته ای در تهران، بازار خودرو با رکود عجیبی  مواجه شده است و اکنون که نمایشگاه های خودرو چند روز است فعالیت خود را شروع کرده اند، هیچ معامله ای صورت نگرفته است.

کاشانی نسب با بیان اینکه آمار تولید و فروش سه خودروساز بزرگ کشور از جمله شرکت‌های خودروسازی ایران خودرو، سایپا و پارس خودرو نشان می‌دهد که در طول هشت ماه ابتدای سال ۵۶۷ هزار دستگاه خودرو تولید شده است، گفت: آمار فروش خودروسازان ۴۱۵ هزار دستگاه بوده است.

مردم از خرید خودرو  می ترسند

او گفت: خودروسازان هر روز افزایش تیراژ می‌دهند و با توجه به تعطیل نشدن صنعت خودرو سازی در دوران کرونا باید منتظر تحولی در بازار بود و امیدواریم تولیدات به قدری افزایش یابد که جوابگوی تقاضای بازار باشد.

نائب رییس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو گفت:  فعلا مردم از خرید خودرو می‌ترسند چرا که با اُفت قیمت دلار، قیمت خودرو‌ هم کاهش پیدا کرده و دوباره تعداد فروشندگان خودرو در بازار زیاد شده است، اما عملا خرید و فروشی انجام نمی‌شود و اگر در حال حاضر قیمتی در بازار اعلام می شود تنها قیمت اعلامی در فضای مجازی است و هیچ خرید و فروشی حتی فضای مجازی صورت نمی گیرد.

به گفته نائب رییس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو، ظرف سه روز اخیر نمایشگاه‌داران خودرویی نفروخته اند که بخواهند قیمت خودرو و قیمت رسمی پراید و پژو ۲۰۶ را اعلام کنند.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر