{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

نایب‌رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو گفت: تا زمانی که خودروسازان ۴۰ هزار خودرویی که تولید کرده‌اند را عرضه نکنند، بازار با رکود همراه خواهد بود.

ادامه کاهش قیمت خودرو + جزئیات

نعمت‌الله کاشانی‌نسب، نایب‌رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو در خصوص آخرین تغییرات قیمتی در بازار خودرو، گفت: بعد از تعطیلی ۲ هفته‌ای در تهران، بازار خودرو با رکود عجیبی مواجه شده است و اکنون که نمایشگاه‌های  خودرو  چند روز است فعالیت خود را شروع کرده‌اند، هیچ معامله‌ای صورت نگرفته است.

نایب‌رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو گفت: این طور که مشخص است این بازار همچنان در رکود خواهد ماند تا ۴۰ هزار خودرویی که  خودروسازان  تولید کرده‌اند به بازار عرضه شود. با عرضه خودرو به بازار قیمت‌ها به شدت اُفت خواهد داشت و شاید از رکود خارج شود.

کاشانی‌نسب با بیان اینکه آمار تولید و فروش سه خودروساز بزرگ کشور از جمله شرکت‌های خودروسازی ایران‌خودرو،  سایپا  و پارس‌خودرو نشان می‌دهد که در طول هشت ماه ابتدای سال ۵۶۷ هزار دستگاه خودرو تولید شده است، گفت: آمار فروش خودروسازان ۴۱۵ هزار دستگاه بوده است.

او گفت: خودروسازان هر روز افزایش تیراژ می‌دهند و با توجه به تعطیل نشدن  صنعت  خودروسازی در دوران کرونا باید منتظر تحولی در بازار بود و امیدواریم تولیدات به قدری افزایش یابد که جوابگوی تقاضای بازار باشد.

نایب‌رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو گفت: فعلا مردم از خرید خودرو می‌ترسند چرا که با افت قیمت دلار، قیمت خودرو‌ هم کاهش پیدا کرده و دوباره تعداد فروشندگان خودرو در بازار زیاد شده است، اما عملا خرید و فروشی انجام نمی‌شود و اگر در حال حاضر قیمتی در بازار اعلام می‌شود تنها قیمت اعلامی در فضای مجازی است و هیچ خرید و فروشی حتی  فضای مجازی  صورت نمی‌گیرد.

به گفته نایب‌رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو، ظرف سه روز اخیر نمایشگاه‌داران خودرویی نفروخته‌اند که بخواهند قیمت رسمی پراید و  پژو  ۲۰۶ را اعلام کنند.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر