{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

دامنه نوسانات محصولات این شرکت در هفته اخیر رشد ۱ تا ۲ میلیون تومان داشت و تمام محصولات پرطرفدار این شرکت نخستین روز هفته جاری را با رشد نرخ آغاز کردند.

رصد بازار نشان دهنده آن است که محصولات پرطرفدار ایران خودرو پس از چهار روز ثبات نرخ امروز وارد کانال افزایش نرخ شدند.دامنه نوسانات محصولات این شرکت در هفته اخیر رشد ۱ تا ۲ میلیون تومان داشت و تمام محصولات پرطرفدار این شرکت نخستین روز هفته جاری را با رشد نرخ آغاز کردند.

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو امروز خودروهایی مانند «پژو ۲۰۶ تیپ ۲»، «پژو ۲۰۶ تیپ ۵»، «پژو ۲۰۶ صندوقدار»، «سمند LX»، «سمند LX با موتور EF۷»، «سمند سورن» قرار دارند که توانسته‌اند نظرخریداران محصولات میان نرخ را به خود جلب کنند.

براساس ارزیابی بازار بیشترین رشد نرخ امروز در بازار به دو خودرو پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و تیپ ۵ اختصاص داشته و این دو محصول هر کدام افزایش دو میلیونی در بازار را تجربه کردند و سایر محصولات پرتیراژ این شرکت رشد یک میلیونی نرخ را ثبت کردند.

به گفته فعالان بازار خودرو افزایش نرخ دلار موجب شد تا بازار امروز روند افزایشی نرخ را در پیش گیرد که این امر بر بازار خودرو اثرگذار بوده و به اعتقاد فروشندگان خودرو در صورت تداوم افزایش نرخ در بازار شاهد رشد بیشتر نرخ خودرو در بازار خواهیم بود.

ایران_خودرو

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر