{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

محصولات پرتیراژ ایران‌خودرو برای دومین روز پیاپی در هفته جاری بدون تغییر قیمت در بازار عرضه شدند.

محصولات پرتیراژ ایران‌خودرو برای دومین روز پیاپی در هفته جاری بدون تغییر قیمت در بازار عرضه شدند.آرامش در بازار محصولات ایران خودرو در حالی رقم خورده که رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که محصولات پرتیراژ ایران‌ خودرو اولین روز هفته را با رشد قیمت آغاز کرده بودند؛ اما در دور روز گذشته در بازار بدون تغییر قیمت گذاری شده اند.

از سوی دیگر آرامش در بازار محصولات ایران خودرو در حالی رقم خورده که امروز بازار دلار روند نزولی داشته و بسیاری تصور می کردند که این امر می تواند منجر به نزولی شدن بازار خودرو شود، اما این تصور محقق نشد و بازار تنها به حفظ سطوح قیمتی خودرو بسنده کرد.

فعالان بازار خودرو معتقدند نزولی شدن دلار به این سرعت بازار را تخت تاثیر قرار نمی دهد و در این خصوص باید صبر کرد تا در صورت تدوام کاهش قیمت دلار در بازار در روزهای آینده شاهد تغییر کانال قیمت خودرو در بازار باشیم.

 در میان محصولات پرتیراژ ایران خودرو  خودروهایی مانند« پژو 206 تیپ 2»، « پژو 206 تیپ 5»، « پژو 206 صندوقدار»، « سمند LX»، «سمند LX با موتور EF7»، «سمند سورن» قرار دارند که توانسته اند نظر خریداران محصولات میان قیمت را به خود جلب کنند.

ایران 13

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر