{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گیلان گفت: مردم می توانند به جای فروش سهام عدالت از آن به‌عنوان وثیقه استفاده کنید و معادل ۶۰ درصد سهام را کارت اعتباری دریافت کنند.

سید رضا عظیمی امروز در رشت از واگذاری کارت اعتباری به سهامداران عدالت خبر داد و اظهار کرد: افرادی که در سامانه سجام نام‌نویسی کرده و هویتشان تائید شده باید برای دریافت کارت اعتباری سود سهام عدالت خود اقدام کنند.وی در تشریح جزئیات دریافت کارت اعتباری سهام عدالت افزود: آزادسازی سهام از ابتدای امسال آغازشده و این در حالی است که سهام عدالت حدود ۱۵ سال قابل‌واگذاری نبود.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گیلان با بیان اینکه دولت تصمیم گرفته تا مدیریت سهام عدالت را به مردم واگذار کند، گفت: پیشنهاد می‌شود با توجه به افزایش ارزش سهام عدالت مردم سهام خود را در کوتاه‌مدت نفروشند و از سود آن در بلندمدت بهره‌مند شوند.

عظیمی با بیان اینکه برخی از مردم به جهت نیاز به پول سهام ممکن است آن را در کوتاه‌مدت بفروشند، تصریح کرد: پیش‌بینی‌شده سهام‌داران به‌جای فروش سهام خود از آن به‌عنوان وثیقه استفاده کرده و معادل ۶۰ درصد سهام را کارت اعتباری دریافت و نیازهای خود را با کارت اعتباری رفع کنند.

وی با بیان اینکه طبق تعامل بین شرکت سرمایه‌گذاری و هفت بانک عامل، تمهید مقدمات برای واگذاری کارت‌های اعتباری به مردم انجام‌شده، گفت: احتمالاً از هفته آینده واگذاری کارت‌های اعتباری به سهامداران آغاز خواهد شد که جزئیات دقیق‌تر آن مجدداً اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر