{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

قیمت پژو پارس و پژو ۲۰۷ دستی باز هم در بازار خودرو با کاهش روبرو بود.

پژو پارس و پژو ۲۰۷ در بازار امروز چند؟+ جدول

روند کاهش قیمت خودرو همچنان ادامه دارد. از روز یکشنبه تا آخرین روز هفته گذشته هر روز از قیمت خودروهای پرطرفدار بازار کاسته شد. فعالان بازار خودرو معتقدند این روند کاهشی همچنان ادامه دارد و قیمت اغلب خودروهای پرتیراژ داخلی باز هم با افت چشمگیری مواجه می شود.

کارشناسان پیش بینی می کنند، با توجه به شرایط بازار خودرو به نظر می رسد این بار قیمت خودرو کف قبلی را شکسته و کاهش بیشتری داشته باشد.

مهمترین عامل کاهش قیمت خودرو امروز هم نرخ ارز بود که باتوجه به جو کاهشی در بازار ارز، دیگر بازارهای سرمایه ای موازی نیز نزولی شدند.

قیمت پژو پارس سال و پژو ۲۰۷ چقدر افت داشت؟

پژو پارس سال در آخرین روز هفته با کاهش ۳ میلیون تومانی به ۱۹۵ میلیون تومان رسید. قیمت پژو پارس سال از ابتدای هفته تا امروز ۱۶ میلیون تومان کاهش یافت. قیمت این خودرو شنبه ۲۱۱ میلیون تومان بود.

پژو ۲۰۷ دنده دستی نیز با کاهش ۴ میلیون تومانی به ۲۷۸ میلیون تومان رسید و قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ هم با افت یک میلیون تومانی روی ۱۸۱ میلیون تومان ایستاد. پژو ۴۰۵ جی ال ایکس نیز با کاهش یک میلیون تومانی به ۱۷۷ میلیون رسید.

قیمت سمند LX نسبت ۲ میلیون تومان دیگر کاهش یافت و به ۱۷۲ میلیون تومان رسید. به این ترتیب قیمت این خودرو در این هفته ۱۲ میلیون تومان کاهش پیدا کرد. قیمت سمند EF۷ ریزش بیشتری داشت و با افت ۵ میلیون تومانی به ۱۸۸ میلیون تومان رسید.

پراید چقدر ارزان شد؟

قیمت پراید ۱۳۱ هم با کاهش دو میلیون تومانی روی ۱۰۱ میلیون تومان ایستاد و قیمت پراید ۱۳۲ هم به ۱۰۳ میلیون کاهش یافت.

قیمت تیبا صندوقدار و تیبا هاچبک نیز هر کدام یک میلیون افت داشته و ترتیب به قیمت ۱۱۲ میلیون و ۱۲۱ میلیون اعلام قیمت شدند.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر