{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

صرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، سی آذرماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم ۲۵ هزار و ۵۵۰ تومان اعلام کرده‌اند که نسبت به روز گذشته کاهش ۲۰۰ تومانی دارد، نرخ خرید در این صرافی‌ها نیز ۲۴ هزار و ۴۵۰ تومان است.

نرخ دلار کاهشی شد؛ امروز 30 آذر+جزئیات

صرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، سی آذرماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم ۲۵ هزار و ۵۵۰ تومان اعلام کرده‌اند که نسبت به روز گذشته کاهش ۲۰۰ تومانی دارد، نرخ خرید در این صرافی‌ها نیز ۲۴ هزار و ۴۵۰ تومان است.بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۳۱ هزار و ۲۰۰ تومان و نرخ خرید آن ۳۰ هزار و ۲۰۰ تومان اعلام شده است.

گفتنی است؛ ۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

قیمت فروش دلار آمریکا امروز 30 آذر 99 در صرافی‌ ملی نسبت به روز معاملاتی گذشته  50 تومان کاهش یافت و به نرخ 25.450 تومان رسید. قیمت خرید دلار نیز در صرافی ملی 24.450 تومان رسید.

همچنین براساس اعلام صرافی بانک ملی ایران قیمت فروش یورو با کاهش 150 تومانی به 31.200 تومان رسید و قیمت خرید یورو نیز 30.200 تومان اعلام شد.

30

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر