{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

قیمت ارز در بازار آزاد تهران در جریان معاملات امروز یکشنبه 30 آذر 99 مشخص شد.

قیمت دلار و انواع ارز در بازار آزاد تهران ۳۰ آذر ۹۹

قیمت ارز در بازار آزاد تهران در جریان معاملات امروز یکشنبه 30 آذر 99 مشخص شد.در جریان معاملات امروز یکشنبه 30 آذر 99  قیمت ارز در بازار آزاد  تهران مشخص شد.براین اساس هر دلار آمریکا به مبلغ ۲۵ هزار و ۴۵۰ تومان و هر اسکناس یورو به قیمت  ۳۱ هزار و ۲۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

نرخ دلار نسبت به آخرین معاملات دیروز    ۱۰۰ تومان کاهش یافت و یورو نیز ۱۵۰ تومان ارزان شد.

قیمت دلار و یورو در آخرین معاملات دیروز  به ترتیب ۲۵ هزار و ۵۵۰ تومان و ۳۱ هزار و ۳۵۰ تومان  بوده است.

: هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک‌میلیون و ۱۳۱ هزار تومان، قیمت دلار ۲۵ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان هم اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و سکه گرمی ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۱۸ عیار در هر گرم هم یک‌میلیون و ۱۳۱ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴ عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۵۰۹ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

همزمان با کاهش قیمت ارزقیمت سکه نیز در بازار نسبت به روز‌های قبل با کاهش همراه شده است؛ فعالان بازار طلا و سکه می‌گویند: دیگر تقاضا و انگیزه‌ای برای خرید طلا و سکه در بین مردم وجود ندارد و بازار در رکود به سر می‌برد. بازاری‌ها می‌گویند: بعد از کاهش چند میلیونی قیمت سکه دیگر تقاضایی برای خرید سکه نداریم.

افزایش قیمت ارز در بازار همواره یکی از دلایل اصلی افزایش قیمت طلا و سکه بوده است و این سناریو در روز‌های اخیر بازهم تکرار شد، ولی خیلی دوام نداشت چراکه دلار نیز از کانال ۲۶ هزار تومان به کانال ۲۵ هزار تومان بازگشت.

بانک مرکزی تلاش می‌کند با تقویت عرضه در بازار به تقاضا‌های ارزی پاسخ دهد و برهمین اساس نیز تداوم عرضه‌های روزانه ارز در سامانه نیما و بازار متشکل ارزی موجب شده تا نیاز ارزی بازار پاسخ داده شود و دیگر به مانند قبل شاهد نوسانات لحظه‌ای در بازار نباشیم. با این حال، اما در مقاطعی انتشار برخی اخبار سیاسی موجب می‌شود تا جو روانی بازار تغییر کند و قیمت ارز افزایشی شود.

بیشتر بخوانید

قیمت آن‌لاین دلار و سکه در بازار آزاد

به گزارش تسنیم، در بازار ارز هم اکنون قیمت انواع ارز نسبت به روز قبل با کاهش محسوس همراه شده است، به نحوی که دلار که صبح دیروز ۲۵ هزار و ۸۵۰ تومان قیمت خورده بود الان با قیمت ۲۵ هزار و ۴۰۰ تومان بفروش می‌رسد.

برهمین اساس در بازار آزاد، قیمت یورو ۳۰ هزار و ۸۰۰ تومان و درهم امارات ۷ هزار و ۸۰ تومان اعلام شده است.

در صرافی‌های بانکی نیز قیمت‌ها نسبت به دیروز کاهشی است؛ به نحوی که فروش دلار ۲۵ هزار و ۴۵۰ تومان و قیمت خرید دلار نیز با اختلاف ۱۰۰۰ تومانی نسبت به قیمت فروش، ۲۴ هزار و ۴۵۰ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۳۱ هزار و ۲۰۰ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۳۰ هزار و ۲۰۰ تومان اعلام شده است.

نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و متناسب با نوسانات بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند.

بروز رسانی: یک‌30 شنبه 29 آذر 11:40

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت دلار (صرافی بانکی)

25  هزار و 450

قیمت دلار (بازار آزاد)

25  هزار و 400

قیمت یورو (صرافی بانکی)

31 هزار و 200

قیمت یورو (بازار آزاد)

30 هزار و 800

قیمت درهم

7 هزار و 80

قیمت پوند

33 هزار و 800

بروز رسانی: یک‌شنبه 30 آذر ساعت 11:40

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  11 میلیون و 400 هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

11 میلیون و 800 هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

6 میلیون و 200  هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

4 میلیون و 200 هزار

قیمت سکه گرمی

2 میلیون و 250 هزار

بروز رسانی: یک‌شنبه 30 آذر ساعت 11:40

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای 18 عیار

یک میلیون و 131  هزار

گرم طلای 24 عیار

یک میلیون و 509  هزار

مثقال طلا

4 میلیون و 900  هزار

انس طلا(دلار)

1882.6

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر