{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

بلومبرگ در گزارشی به بررسی خودروهای لاکچری ناامید کننده سال ۲۰۲۰ پرداخت.

 بدترین خودروهای سال + تصاویر

 در شرایطی که با توجه به شیوع کرونا تقاضا برای خرید خودروهای لوکس به طور کلی کاهش محسوسی یافته بود اما میزان فروش برخی از این محصولات کاملا ناامیدکننده بوده است. در ادامه با این محصولات به انتخاب بلومبرگ آشنا می شوید:

مرسدس می باخ GLS600

این خودرو در نگاه اول شما را حیرت زده می کند اما برای یک خودرو با ۱۶۱ هزار و ۵۵۰  دلار  قیمت که ۵۵۸ اسب بخار توان دارد رقبای زیاد و بهتری از جمله رولز رویس کولینان و بنتلی بنتگایا وجود دارد. وقتی به  خودرو  شاسی بلند  لامبورگینی  با ۷۵۰  اسب بخار  توان نگاه می کنیم درک اینکه چرا این خودرو امسال یکی از بدترین محصولات بنز بود دشوار نیست. علاوه بر آن، سرعت خودرو از رقبا کمتر و در حوزه طراحی داخلی نیز پیشرفت زیادی نسبت به سال های قبل صورت نگرفته و امکانات آن تقریبا هم سطح محصولات سری اس است. 

جگوار F-Type

در سال ۲۰۱۵ که نخستین نمونه از سری اف جگوار رونمایی شد، بسیاری از منتقدان این نوآوری جگوار را تحسین کردند چرا که در مایسه با رقبا از  زیبایی  ظاهری بیشتر و قیمت معقول تری برخوردار بود. با این حال با وجود پیشرفت های صورت گرفته در رقبای این کلاس نظیر محصولات بی ام و، جگوار در این سری تغییرات زیادی را نداده است 

پورشه ۹۱۱ 

پورشه 911 توربو مدل 2021

پورشه در ۷۰ سال اخیر یکی از محبوب ترین تولیدکنندگان خودروهای اسپرت بوده است اما امسال سهم زیادی از بازار آن توسط رقبا تصرف شد. چرا؟ این خودرو ظاهری نه چندان مدرن دارد که برای خودروهای اسپرت ویژگی منفی سنگینی محسوب می شود و علاوه بر آن، این محصول دارای امکانات جانبی کمتری در مقایسه با بسیاری از رقبا است. از دیگر موارد منفی این خودرو می توان به مصرف سوخت بالا اشاره کرد. 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر