{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

با کاهش قیمت پراید صفر در بازار خودرو، حالا قیمت پراید کارکرده هم با ریزش قیمت روبروست، تا جایی که قیمت پراید ۱۴۱ مدل ۹۰ به ۴۷ میلیون تومان رسیده است.

قیمت پراید ۱۱۱ و پراید ۱۴۱ کارکرده در بازار

قیمت پراید در تابستان و اوایل پاییز به اوج خود رسیده بود. پراید به دلیل قیمت پایینی که داشت همیشه خودروی محبوب قشر متوسط بود،‌اما از ۱۰۰ میلیون تومان عبور کرد و خودروی مردمی و ارزان در ماههای آخر تابستان به خودرویی لوکس تبدیل شد.

قیمت پراید همگام با دلار بالا می رفت و قله های جدیدی می نوردید و کسی حتی تور نمی کرد، دوباره به کف قیمت برگردد. اما کاهش قیمت دلار بالاخره توانست سد مقاومتی پراید را بشکند و باعث ریزش قیمت در این خودروی پرطرفدار شود.

حالا به موازات کاهش قیمت خودرو صفر کیلومتر در بازار، قیمت خودرو کارکرده نیز پایین آمده است. به گونه ای که اکنون پراید ۱۴۱ مدل ۹۰ را می توان با قیمت ۴۷ میلیون تومان نیز خرید.

در حالی که قیمت پراید ۱۱۱ صفر کیلومتر در حال حاضر ۱۲۰ میلیون تومان است قیمت پراید ۱۱۱ مدل ۹۸ با کارکرد متوسط اکنون به ۱۰۴ میلیون رسیده است. این قیمت نسبت به اوج قیمت ها در آبان ماه بیش از ۳۰ میلیون تومان کاهش یافته است. قیمت پراید نسیم مدل ۸۶ که همان بازه زمانی تا ۷۰ میلیون نیز عنوان می شد اکنون به ۵۵ میلیون تومان رسیده است.

به گزارش خودروتک، قیمت پراید ۱۳۱ مدل ۹۶ نیز با کارکرد معمول در حدود ۸۰ تا ۸۱ میلیون تومان اعلام قیمت می شود. قیمت پراید نسیم ۱۳۱ مدل ۹۵ نیز با قیمت ۷۸ میلیون تومان معامله می شود. پراید نسیم مدل ۸۸ هم با قیمت ۶۲ میلیون تومان به فروش می رسد. جدول قیمتهای پراید کارکرده نشان می دهد ، قیمت پراید نسیم مدل ۸۵ هم حدود ۵۴ میلیون تومان شده است.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر