{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

ارزان ترین تلویزیون ال ای دی اسنوا در حال حاضر حدود ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تا ۳ میلیون و ۷۹۰ هزار تومان در بازار قیمت دارد.

ارزان ترین تلویزیون های اسنوا و سونی در بازار+جدول

بازار لوازم خانگی از ابتدای سال جاری و با افزایش نرخ دلار به شدت با گرانی همراه بود، تا جایی که قدرت خرید مردم کاهش یافت و موجب رونق گرفتن بازار لوازم خانگی دست دوم شد.تلویزیون یکی از انواع لوازم خانگی است که افزایش قیمت چند برابری را تجربه کرد و همزمان با تحریم های جدید شاهد خروج برندهای کره ای از کشور و در نتیجه گرانی سایر برندها شد.

در این مدت برندهای داخلی نیز بهتر و بیشتر خود را نشان دادند تا جای خالی برندهای کره ای در بازار را پر کنند، اما نکته اینجاست که برخلاف انتظار مشتری ها، برندهای داخلی نیز قیمت شان گران بود.

برای مثال در حال حاضر تلویزیون ال ای دی ۳۲ اینچ اسنوا ۳ میلیون و ۲۰۰ تا ۳ میلیون و ۷۹۰ هزارتومان به عنوان ارزان ترین تلویزیون در بازار است.

قیمت سایر انواع تلویزیون

برخلاف ماه‌های گذشته و برعکس فصل تابستان که قیمت محصولات صوتی و تصویری افزایش قیمت‌ شدید داشت، اکنون بازار این‌گونه محصولات در رکود به سر می برد و قیمت‌ها تقریبا تثبیت شده است.

تلویزیون ال ای دی سونی ۵۰ اینچ مدل  Sony KDL-۵۰W۶۶۰F در بازار حدود ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان قیمت دارد، همچنین تلویزیون ال ای دی سونی ۵۰ اینچ مدل SONY LED ۴K Smart TV X۸۵۰۰G  بین ۲۰ تا ۲۵ میلیون تومان قیمت دارد.

در سایر برندهای تلویزیون نیز وضعیت قیمت ها با کمی اختلاف به همین شکل است، به طور مثال تلویزیون دوو مدل ۵۰ K۵۴۰۰U به قیمت ۹ میلیون و نیم تا ۱۲ میلیون و ۳۰۰ هزارتومان خرید و فروش می شود.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر