{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

پس از افت قیمت پراید ۱۳۱ در بازار امروز نوبت به پژو ۲۰۶ تیپ دو و پنج ایران خودرو رسید تا طعم افت قیمت را بچشند.

ارزان شدن پژو206 در معاملات امروز 2 دی+جزئیات

پس از افت قیمت پراید ۱۳۱ در بازار امروز نوبت به پژو ۲۰۶ تیپ دو و پنج ایران خودرو رسید تا طعم افت قیمت را بچشند.ارزیابی‌های صورت گرفته از بازار نشان دهنده آن است که پژو۲۰۶ تیپ ۲ امروز نسبت به روز گذشته ۶ میلیون تومان ارزان تر شد و مدل تیپ ۵ این خودرو نیز افتی یک میلیونی را ثبت کرد و سایر محصولات پرتیراژ این شرکت بدون تغییر ماندند.

در میان محصولات پرتیراژ ایران خودرو خودروهایی مانند« پژو ۲۰۶ تیپ ۲»، « پژو ۲۰۶ تیپ ۵»، «پژو ۲۰۶ صندوقدار»، « سمند LX»، «سمند LX با موتور EF۷»، «سمند سورن» قرار دارند که توانسته‌اند نظرخریداران محصولات میان قیمت را به خود جلب کنند.

نبود تقاضا عمده دلیلی است که فعالان بازار خودرو ثبات در بازار خودرو را به آن نسبت می‌دهند، ایجاد توقع انتظار کاهش قیمت با توجه اظهارات مطرح شده مبنی بر رشد تولید خودروسازان یکی از دلایلی است که موجب شده تا خریداران فعلا دست از خرید بکشند تا شاید با کاهش بیشتر قیمت خودرو در بازار روبه‌رو شوند.

 

قیمت محصولات پرتیراژ ایران خودرو

براساس رصد بازار محصول پرطرفدار خانواده «پژو ۲۰۶ تیپ دو» که با توجه به محدوده قیمتی و اسپرت بودن آن در میان محصولات پرطرفدار این گروه قرار دارد امروز نسبت به روز گذشته در بازار ۱۷۹ میلیون تومان قیمت خودرو «پژو ۲۰۶ تیپ ۵» هم با فت یک میلیون تومانی قیمت به ۲۴۴ میلیون تومان عرضه شد.

«پژو ۲۰۶ صندوقدار» دیگر محصول این خانواده امروز نسبت به روز گذشته تغییری قیمتی در بازار نداشت و با قیمت ۲۳۰میلیون تومان خرید و فروش شد.

از خانواده سمند نیز «سمند LX » هم امروز در بازار با محدوده قیمتی ۱۷۴ میلیون تومان در بازار قیمت خورد؛ این خودرو با موتور EF۷ نیز بدون آپشن با قیمت حدود ۱۹۵ میلیون تومان در بازار قیمت‌گذاری شد.

از دیگر محصولات این خانواده می‌توان به «سمند سورن» اشاره کرد، این خودرو که بسیار محدود در بازار عرضه می‌شود. تقریبا بیشتر نمایندگی‌های ایران خودرو این خودرو را عرضه نمی‌کردند و از محدوده قیمتی آن نیز اطلاعی نداشتند اما نمایشگاه‌های اتومبیل امروز این خودرو امروز با قیمت ۲۳۷ میلیون تومان در بازار قیمت‌گذاری کردند.

ایران-خودرو

 
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر