{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

تصویری دیده نشده از سارا و نیکا در کنار دو پسر جوان باعث حواشی هایی در مورد ازدواج این دو بازیگر سریال پایتخت شد.

واقعیت ازدواج سارا و نیکا! +  عکس

اخیرا شایعه ای مبنی بر ازدواج دوقلو های سریال پایتخت به نام  سارا و نیکا  فرقانی اصل به سر زبان ها افتاده که مشخص شد افرادی این شایعه را ساختند و در فضای مجازی منتشر نموده اند و این خبر شایعه ای بیش نیست.  سارا و نیکا  تنها 16 سال دارند و با مادر و پدرشان در کشور سوئد زندگی می کنند.  سارا و نیکا  از 8 ماهگی در سینما و تلویزیون حضور دارند.  سارا و نیکا  فرقانی اصل اولین فیلم شان را با ثریا قاسمی و پرستو صالحی بازی کرده اند.

تصویری دیده نشده از سارا و نیکا در کنار دو پسر جوان باعث حواشی هایی در مورد ازدواج این دو بازیگر سریال پایتخت شد.

سارا و نیکا

سارا و نیکا در سالن زیبایی

 

سارا و نیکا

پدر سارا و نیکا فرقانی یک فوتبالیست بود و در لیگ جوانان در تیم های فوتبال عقاب و راه آهن پانزده سال فوتبال بازی می کرد و به دلیل مصدومیت در فوتبال نتوانست فوتبال را ادامه بدهد و در سال ۱۳۹۲ تصمیم گرفتتند با خانواده برای ادامه تحصیل سارا و نیکا به کشور سوئد مهاجرت کنند و در این کشور زندگی کنند.

در سال ۱۳۹۰ اولین فصل سریال پایتخت ساخته می شد که سارا و نیکا فرقانی که ۷ سال سن داشتند توسط آقای رسول حاتمی برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم کارگردان این سریال معرفی شدند و پس از تست بازیگری این دو خواهر جذاب در دفتر برزو نیک نژاد فیلمنامه نویس این سریال برای نقش سارا و نیکا در سریال پایتخت انتخاب شدند.

سارا و نیکا

عکس های سارا و نیکا فرقانی اصل

سارا و نیکا فرقانی اصل در ۸ مرداد ۱۳۸۳ در تهران متولد شدند. نیکا ۱ دقیقه از سارا خواهرش بزرگتر است. نسرین جلیلی مادر سارا و نیکا کارمند است و پدر سارا و نیکا فوتبالیست بود و به مدت ۱۵ سال در لیگ جوانان در تیم‌های عقاب و راه آهن بازی کرد، اما به خاطر حادثه‌ ای که در فوتبال برایش پیش آمد دیگر نتوانست این ورزش را ادامه دهد. سارا و نیکا به همراه پدر و مادرشان به سوئد مهاجرت کردند تا در این کشور ادامه تحصیل دهند.

لیندا کیانی با انتشار این متن نوشت : سارا و‌ نیکا بچه های پاییتخت هستند، مگه میشه آدم به خاطر یکسری انسان بیمار بچه شو از زندگیش حذف کنه؟! 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر