{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

مهران احمدی و همسر جوان و دختر کم سن و سالش را می بینید.

مهران احمدی  بازیگر نقش بهبود فریبا را در کنار همسر و دخترش باران می بینید. مهران احمدی متولد 9 اسفند 1352 در تهران ، بازیگر و کارگردان ایرانی سینما تئاتر و تلویزیون است. مهران احمدی فارغ التحصیل لیسانس رشته نمایش از دانشگاه آزاد می باشد ، از کار در رستوران شروع کرد تا اینکه با نقش شکیب در آوای باران شناخته شد.

 

مهران احمدی مهران احمدی در کنار همسر و دخترش
 
مهران احمدی مهران احمدی و همسرش
 
مهران احمدی مهران احمدی و دخترش باران

دخترم عاشق امیر تتلو است

دختر من از تتلو خوشش می آید و در ماشین آهنگ هایش را گوش می دهد و من هم می شنوم

 

مهران احمدی

ثروت پدری تا کارگری

خدا بیامرز پدرم یک آدم فرهنگی شریف بود که بعد از فوتش ، یک تسیح و یک کمربندی از او به من به ارث رسید و دیگر هیچ چیز نبود.

 

برای ثبت نام در ترم اول دانشگاه ، مادرم تنها یادگار ازدواجش را فروخت و بعد از آن خودم کار کردم از گارسونی در رستوران بگیر تا …

مهران احمدی

نظر خانواده

سعی میکنم حتما خودم را به زمان پخش سریال برسانم و در کنار خانوادهام می نشینم و کار را میبینم ، چون باید نقاط ضعف کارم را ببینم و از چند نفر دوستی که هم از متخصصان سینما هستند و هم از آدمهای عادی به حساب میآیند ، نظرخواهی میکنم؛ مادرم هم یکی از مشاوران من است و ایشان نکات بسیار ظریفی را به من میگویند که میبینم واقعا درست است.

مهران احمدی

دانشگاه و اساتید

 

سال 1373 وقتی 21 ساله بود بعد از قبولی در دانشگاه و پذیرش در آزمون ورودی زیر نظر مرحوم عزت الله انتظامی مجوز حضور در این رشته را دریافت کرد.

مهران احمدی مهران احمدی و سحر دولتشاهی 

شروع بازیگری

با تئاتر از سال 1373 فعالیت حرفه ای خود را شروع کرد تا اینکه سال 1376 در 24 سالگی با سریال جدال با سرنوشت از شبکه یک وارد قاب تلویزیون شد.

مهران احمدی مهران احمدی در کنار رضا عطاران

دنیای بازیگری مهران احمدی

 

از اولین کارهای تئاتری او می توان چند و چون به چاه رفتن ، محاکمه ژاندارک و آسید کاظم را نام برد و از اولین کارهای تلویزیونی او می توان به بازی در سریال های سیمای خانواده اشاره کرد. مهران احمدی بازیگری در سینما را با فیلم آدم به کارگردانی عبدالرضا کاهانی آغاز کرد. اما در فیلم بیست از همین کارگردان مورد توجه قرار گرفت و به همراهی او با کاهانی در چند اثر دیگر منجر شد. همکاری احمدی با کاهانی به هنرنمایی های متنوعی برای مهران احمدی منجر شد که از متفاوت ترین آنها می توان به نقش آدمی دوجنسیتی در فیلم سینمایی اسب حیوان نجیبی است ، اشاره کرد.

مهران احمدی

درخشش با سریال پایتخت

بعد از سریال آوای باران ، مهران احمدی با نقش بهبود در سریال پایتخت به شدت محبوب شد ، او در پایتخت دو ، سه و شش بازی کرده است.اوج هنرنمایی او در چند قسمت آخر فصل ششم پایتخت بود.

مهران احمدی

شهرت با شکیب آوای باران

در نوروز 1392 با نقش بهبود در پایتخت 2 چهره اش شناخته تر شد تا اینکه چند ماه بعد با سریال آوای باران در نقش شکیب به اوج شهرت رسید. می گوید بعد از این همه سال هنوز هم مردم من را با بهبود و شکیب می شناسند.

مهران احمدی

علاقه به سینمای دفاع مقدس

اصولا به بازی در فیلمهای دفاع مقدسی علاقه خاصی دارم ، دوست دارم در کارهای واقعی بدور از شعار در این عرصه بازی کنم.

اعتقاد دارم که در برهه ای از زمان عده زیادی از آدم های این سرزمین جان شان را گذاشتند تا مملکت از بین نرود و این از نظر من ارزشمند است.

مهران احمدی رضا عطاران و مهران احمدی

تا اینجا که آمده ام از شانس بود

شانس زاییده توانمندی هر انسانی می باشد. تا اینجا هم که امده ام از روی شانس بوده است ، آدم خیلی پوست کلفتی هستم چون سال ها پیش به دلیل دیده نشدن باید حذف می شدم.

مهران احمدی

مستقل بودن تاوان دارد

من بازیگر محفلی نیستم ، بازیگر راست گرا و چپ گرا هم نیستم. سوار اتوبوس چپ و راست نمی شوم و راهپیمایی خودم را می کنم ، من بازیگر مستقل سینمای ایرانم ، این مستقل بودن هم تاوانی دارد.

دغدغه محیط زیستی

یکبار در جنگل بخاطر آشغال هایی که مردم ریخته بودند گریه ام گرفت ، خانمم بارها سر همین حساسیت های زیادی درباره محیط زیست به من گفته دیگر شورش را درآوردی …

بازیگری یا کارگردانی؟!

در حال حاضر مجذوب و عاشق کارگردانی سینما هستم زیر طیف گسترده ای از مخاطب به تماشای آثار سینمایی می نشینند و بطور کلی تجربه تازه تری است.

مردم ایران هیجانی هستند

ایرانی ها برخلاف اینکه می گویند احساساتی هستند ، اینطور نیستند و اتفاقا به نظر من کاملا هیجانی اند و با مسائل و رخدادهای مختلف نیز هیجانی برخورد می کنند.

تا یک جوی به وجود می آید با هیجان از آن می گویند که این مسئله شاید خیلی هم طول نکشد و زود موجش از بین برود و به فراموشی سپرده شود.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر