{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

سارا و نیکا فرقانی اصل دو بازیگر تلویزیون در اولین حضور خود تجربه بازی در سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس را داشتند و در سریال پایتخت به اوج شهرت رسیدند.

سارا و نیکا دوقلوهای جنجالی سریال پایتخت هستند . عکس های نامتعارف سارا و نیکا جنجال زیادی در اینستاگرام به راه انداخته است . عکس های دیده نشده از بچگی سارا و نیکا را در ادامه می بینید  . سارا و نیکا  فرقانی عکسی از کودکی خود به همراه پدرشان در صفحه مشترک اینستاگرام خود منتشر کردند.

سارا و نیکا فرقانی اصل دو بازیگر تلویزیون در اولین حضور خود تجربه بازی در سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس را داشتند و در سریال پایتخت به اوج شهرت رسیدند.

پایتخت در اینستاگرام پخش شده است که باعث شایعات زیادی در فضای مجازی شده است. در ادامه این کلیپ را مشاهده می نمایید.

سارا و نیکا فرقانی اصل در سوئد زندگی می کنند و در پایان فصل دوم سریال پایتخت به این کشور مهاجرت کرده اند. گفتنی است این دو دوقلو با حضور در پایتخت به شهرت رسیدند. این دو علاقه‌ زیادی به بازیگری دارند. در ادامه عکس های از سارا و نیکا فرقانی اصل را در شمانیوز مشاهده کنید.

عروسی فوق لاکچری نرگس محمدی!+ عکس

واکنش ریحانه پارسا به فیلم های جنجالی سارا و نیکا

ریحانه پارسا در واکنش به حاشیه های اخیر سارا و نیکای سریال پایتخت، و فیلم های منتشر شده از آنها درحال گردش و خوشگذرانی با دوستانشان نوشت:

رفیق ناباب سارا و نیکای قصه ها

نسل ترسناک ما

دشمن دوست نمای سارا و نیکا

نسل خیرنخواه ما…

خدا به داد برسه

ریحانه پارسا

البته هرچند که ریحانه پارسا در این مدت خالی از حاشیه نیست.

در شبکه های اجتماعی شایعه شده است سارا و نیکا در پارتی های شبانه حضور دارند و عکس های نامتعارفی از این دو بازیگر پخش شده است، این در حالیست که این دو بازیگر در ایران نیستند و در سوئد زندگی می کنند و شایعه ایی بیش نیست.​​​

لو رفتن فیلم رقص سارا و نیکا در پارتی با گریم جوکر! سارا و نیکا سریال پایتخت در حالیکه با گریمی عجیب در یک پارتی حضور داشتند و فیلمشان لو رفت. ویدیو سارا و نیکا فرقدانی بازیگران دوقولوی سریال پایتخت روز گذشته در یک ماشین با دو پسر در شبکه های مجازی منتشر شده بود.

عکس های لو رفته از رابطه عاشقانه پوریا پورسرخ و مریم معصومی!

این در حالیست که منفی ترین کار این دوقولوها در مجموعه سریال های پایتخت تقلب آنها در سری پنجم این سریال بود! پیشتر فیلمی از این دو در حال کشیدن قلیان نیز منتشر شده بود.

با انتشار این ویدیو بسیاری از کاربران فضای مجازی واکنش های جالبی داشته اند بسیاری از این واکنش ها حول کاراکتر نقی معمولی در سریال پایتخت می گردد. کاربران شبکه های اجتماعی نوشته اند آیا نقی خبر دارد سارا و نیکار کجا هستند!

 

فیلم رقص سارا و نیکا در پارتی

اخیرا ویدیویی از سارا و نیکا سریال پایتخت در فضای مجازی منتشر شده است که جنجال به پا کرده است البته سارا و نیکا و خانواده فرقانی در مورد این ویدیو ها هنوز هیچ واکنشی نشان نداده اند.

عکس عاشقانه امیر جعفری با پسرش کنار دریا

در روزهای اخیر و همزمان با پخش سریال پایتخت در شبکه های اجتماعی شایعه شده است سارا و نیکا در پارتی های شبانه حضور دارند و عکس های نامتعارفی از این دو بازیگر پخش شده است، این در حالیست که این دو بازیگر در ایران نیستند و در سوئد زندگی می کنند و به نظر می‌رسد این تصاویر و ویدیوها معتبر نباشند.

 

فیلم و عکس های سارا و نیکا لب دریا:

دوقلوهای حاشیه ساز پایتخت که به تازگی به انتشار عکس های نیمه عریان خود در استخر در  فضای مجازی  واکنش تندی نشان دادند.

نیکا فرقانی اصل

پدر سارا و نیکا فرقانی یک فوتبالیست بود و در لیگ جوانان در تیم های فوتبال عقاب و راه آهن پانزده سال فوتبال بازی می کرد و به دلیل مصدومیت در فوتبال نتوانست فوتبال را ادامه بدهد و در سال ۱۳۹۲ تصمیم گرفتتند با خانواده برای ادامه تحصیل سارا و نیکا به کشور سوئد مهاجرت کنند و در این کشور زندگی کنند.

سارا و نیکا

در سال ۱۳۹۰ اولین فصل سریال پایتخت ساخته می شد که سارا و نیکا فرقانی که ۷ سال سن داشتند توسط آقای رسول حاتمی برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم کارگردان این سریال معرفی شدند و پس از تست بازیگری این دو خواهر جذاب در دفتر برزو نیک نژاد فیلمنامه نویس این سریال برای نقش سارا و نیکا در سریال پایتخت انتخاب شدند.

سارا و نیکا فرقانی اصل در ۸ مرداد ۱۳۸۳ در تهران متولد شدند. نیکا ۱ دقیقه از سارا خواهرش بزرگتر است. نسرین جلیلی مادر سارا و نیکا کارمند است و پدر سارا و نیکا فوتبالیست بود و به مدت ۱۵ سال در لیگ جوانان در تیم‌های عقاب و راه آهن بازی کرد، اما به خاطر حادثه‌ ای که در فوتبال برایش پیش آمد دیگر نتوانست این ورزش را ادامه دهد. سارا و نیکا به همراه پدر و مادرشان به سوئد مهاجرت کردند تا در این کشور ادامه تحصیل دهند.

سارا و نیکا

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر