{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

سارا و نیکا فرقانی دو قلو سریال پایتخت را در این تصاویر در کنار برادر بامزه شان می بینید

سارا و نیکا بازیگران سریال پایتخت هستند که از فصل اول تا فصل شش با این گروه همکاری کرده اند . سارا و نیکا بعد از پایتخت دو برای زندگی به کشور سوئد سفر کردند و مشغول تحصیل شدند. سارا و نیکا فرقانی اصل متولد ۸ مرداد ۱۳۸۳ در تهران و بازیگر هستند. هر دو دانش آموز پایه دبیرستان در کشور سوئد می باشند که از نوزادی بازیگری را تجربه کردند و حالا فقط در سری سریال پایتخت بازی می کنند. کار جدیدشان در حال پخش است.

سارا و نیکا

نسرین جلیلی مادر سارا و نیکا کارمند است و پدر سارا و نیکا فوتبالیست بوده و به مدت ۱۵ سال در لیگ جوانان در تیم های عقاب و راه آهن بازی کرد اما به خاطر آسیبی که در فوتبال برایش رخ داد این ورزش را کنار گذاشت.

سارا و نیکا

سارا و نیکا بازیگران دوقلوی سریال پایتخت بودند که در ۶فصل این سریال ایفای نقش کردند. این دو خواهر دوقلو در مدت اخیر حواشی زیادی در اطراف خود داشتند. امروز  می خواهیم عکسی از سارا و نیکا فرقانی دو قلو های سریال پایتخت را برای شما قرار دهیم که در کنار برادر کوچک شان هستند.

تصاویری از ساراو نیکای پایتخت در کنار برادر کوچک شان را می بینید

سارا و نیکا

سارا و نیکا

سری اول سریال پایتخت در نوروز ۹۰ از شبکه یک پخش شد، کم کم با فصل های دو، سه و چهارم این بچه ها دیده شدند و به شهرت رسیدند، تنها تجربه جدی این دو خواهر بازی در «پایتخت» بود. در این سریال سارا و نیکا نقش فرزندان نقی معمولی را بازی می کنند.

ساراو نیکا در مصاحبه های گوناگونی که با رسانه ها داشتند، همواره در پاسخ به این سوال که علاقه ای به بازیگری دارند یا نه، پاسخ داده اند؛

سارا و نیکا

در حال حاضر هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند. نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکس های زیادی از سارا و نیکا در کنار سگ های مختلف منتشر شده است.

سارا و نیکا

پدر سارا و نیکا فوتبالیست بود و در لیگ جوانان تیم های عقاب و راه آهن ۱۵ سال توپ زده است و به خاطر حادثه ای که در فوتبال برایش پیش آمد، دیگر نتوانست فوتبال را ادامه بدهد. بعد از مدتی پس از فصل دو پایتخت، از سال ۱۳۹۲ خانواده فرقانی برای ادامه تحصیل دوقلوها عازم سوئد شدند تا سارا و نیکا در این کشور به تحصیلات خود ادامه می دهند.

سارا و نیکا

این خانواده با تهیه کننده و کارگردان سریال پایتخت قرار گذاشته اند، هر سال که سریال پایتخت ساخته می شود. سارا و نیکا را ایران بیاورند تا بازی کنند و بعد به سوئد بازگردند.

سارا و نیکا

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی