{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

محمدحسین میثاقی (زادهٔ ۱۴ مهر ۱۳۶۵ در کرج) مجری تلویزیونی و گزارشگر فوتبال اهل ایران است.

محمدحسین میثاقی (زادهٔ ۱۴ مهر ۱۳۶۵ در کرج) مجری تلویزیونی و گزارشگر فوتبال اهل ایران است. محمدحسین میثاقی مجری برنامه فوتبال برتر از شبکه سه می‌باشد.محمد حسین میثاقی زاده 14 مهر 1364 در تهران، مجری است.

تولد:  ۱۴ مهر ۱۳۶۵ کرج

تحصیلات :  کارشناسی ارشد در رشتهٔ ریاضی کاربردی

دانش آموختهٔ دانشگاه رازی، کرمانشاه

حرفه:  مجری تلویزیونی، گزارشگر فوتبال

سال های فعالیت :  از ۱۳۸۳ تا به حال

وضعیت تاهل:   متاهل

بیوگرافی محمد حسین میثاقی, محمدحسین میثاقی

عکس های اینستاگرام محمد حسین میثاقی

محمد حسین میثاقی زاده 14 مهر 1364 در تهران، مجری است. فارغ التحصیل لیسانس رشته ریاضی کاربردی از دانشگاه کرمانشاه میباشد فرزند آخر یک خانواده 8 نفری میباشد و اکنون در کرج زندگی می کند.

محمد حسین میثاقی ۱۶۹ سانتی متر قد و چهره ای نسبتاً زیبا دارد تا جایی که او را برای مدل شدن نیز مناسب می دانند. تسلط به زبان انگلیسی و پرانرژی بودن ازجمله ویژگی های متفاوت اوست.

اشتباهی عجیب در زندگی محمدحسین میثاقی که باعث تغییر زندگی او شد:

در اثر یک پیشامد ساده به جای آنکه کد مکانیک دانشگاه قزوین را بزند، ریاضی کاربردی کرمانشاه را زده و با پافشاری پدرش ثبت نام کرد . همان موقع پدرش تصمیم میگیرد که به کرمانشاه نقل مکان کنند و همین شد که ۴ سال در کرمانشاه زندگی کنند . پدرش فرم تست صدا را برایش گرفته و وی تست صدا و تصویر داده و قبول شد و کارش را در رادیو کرمانشاه آغاز کرد.

بیوگرافی محمد حسین میثاقی, محمدحسین میثاقی

عکس های اینستاگرام محمد حسین میثاقی

بعد هم با گروه اجتماعی تلویزیون کرمانشاه همکاری کرد . از شانس او همان موقع تیم شیرین فراز بعد سالها به لیگ برترصعود کرد. وی درآن هنگام بازیها و حواشی مسابقاتش را گزارش می کرد  و برای شبکه ۳ می فرستاند. عوامل شبکه ۳ هم خوششان آمد و قرار شد وقتی درسش تمام شد با آنها همکاری کند.

محمد حسین میثاقی یکی از موفق ترین مجری های ورزشی صدا و سیما میباشد که به دلیل اجرای خاصی که دارد، مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. میثاقی که کار خود را بعنوان عضوی کوچک از برنامه نود شروع کرد اکنون به یکی از افراد مهم حاضر در تلویزیون مبدل شده است و میزبانی بسیاری از مراسم های مهم ورزشی در کشور را بر عهده می گیرد. در این بین احتمالابتوانیم برنامه ی فوتبال ۱۲۰ را مهم ترین و پر بیننده ترین اجرای میثاقی بدانیم.

محمد حسین میثاقی بابت محبوبیت فراوانی که دارد بارها از سوی صدا و سیما بعنوان خبرنگار به کشور های گوناگون جهان فرستاده شده است و هم اینک نیز بعنوان یکی از مجری های برنامه فوتبال برتر در شبکه سه سیما فعالیت می کند.

بیوگرافی محمد حسین میثاقی, محمدحسین میثاقی

 محمد حسین میثاقی و پسرش سام

وضعیت تأهل :

محمد حسین میثاقی ازدواج کرده و دارای یک فرزند پسر به نام سام می باشد. پسر او در ۲۸ بهمن ۹۶ در بیمارستان صارم تهران به دنیا آمد.

بیوگرافی محمد حسین میثاقی, محمدحسین میثاقی

 محمد حسین میثاقی بازیکن فوتسال است

علایق محمد حسین میثاقی :

میثاقی بازیکن فوتسال است و علاقه زیادی دارد. محمد حسین میثاقی کتاب خواندن را هم بسیار دوست دارد. یکی دیگر از علاقه مندی ها و تفریحاتش تماشای فیلم است.  در فوتبال او طرفدار استقلال است. فوتبالیست مورد علاقه اش مارادونا بوده و هست و از بین ایرانی ها نسل طلایی عابدزاده، علی دایی، علی منصوریان، خداداد عزیزی و خلاصه همه شان را دوست دارد. از بین خوراکی ها به ماکارونی، ته دیگ برنج، قرمه سبزی، نوشیدن چای با خرما و... علاقه دارد.

بیوگرافی محمد حسین میثاقی, محمدحسین میثاقی

محمدحسین میثاقی مجری تلویزیونی و گزارشگر فوتبال اهل ایران است

آثار :

۱۳۸۸–۱۳۹۷: گزارشگر برنامه ۹۰ شبکه سه

۱۳۹۱: مجری برنامه جام چهاردهم شبکه سه

۱۳۹۳ : مجری برنامه بیست چهارده  شبکه سه

۱۳۹۳: گزارشگر برنامه آسیا ۲۰۱۵ شبکه سه

۱۳۹۴، ۱۳۹۶: مجری آقای گزارشگر شبکه سه

۱۳۹۴–۱۳۹۷:  مجری برنامه  فوتبال ۱۲۰ شبکه ورزش

۱۳۹۵:  مجری برنامه فصل داغ فوتبال  شبکه ورزش

۱۳۹۵: گزارشگر ریو ۲۰۱۶ شبکه سه

۱۳۹۶: مجری برنامه هزارداستان شبکه نسیم

۱۳۹۶–۱۳۹۸:  مجری و تهیه کننده برنامه رکورد شبکه سه

۱۳۹۷:  گزارشگر بیست هجده شبکه سه

۱۳۹۷:  مجری فوتبال برتر شبکه سه

۱۳۹۷ : مجری برنامه آسیا ۲۰۱۹ شبکه سه

۱۳۹۸ :  مجری برنامه ستاره ساز شبکه سه

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر