{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

خانه ۷.۷ میلیون پوندی ادل در بورلی هیلز لندن، چیزی را که انتظارش را داشتیم نیست. ادل ممکن است که بچه تاتنهام (محله فقیر نشین لندن با ترکیب جمعیتی مهاجرنشین) باشد، اما اکنون مجموعه قابل توجهی از دارایی‌ها را در سراسر دنیا در تملک خود دارد.

ارزش کل دارایی‌های ادل رقم تخمینی ۱۵۰ میلیون پوند برابر ۱۹۰ میلیون دلار می‌باشد. ادل صاحب چندین ملک در امریکا و انگلستان است. از جمله این املاک منزلی در بورلی هیلز می‌باشد که به همراه پسرش آنجلو اکثر اوقات خود را در آنجا می‌گذراند. ادل این ملک را در سال ۲۰۱۶، در این محله اعیان نشین خرید و با سلبریتی‌های بسیار مشهور مانند کتی پری، کامرون دیاز و نیکول ریچی همسایه شد.
 
او در صفحه اینستاگرام خود گوشه‌هایی از خانه مجلل خود را به اشتراک گذاشته است.
 
با گردش کوتاهی در این خانه (که از مختصر عکس‌های به نمایش در آمده از این ملک دیده ایم) در می‌یابیم که علی رغم قیمت بالای این منزل بیشتر از انکه لوکس و مجلل باشد، دنج است.
 
او هر از گاهی از طریق عکس‌هایی که هر چند بار به اشتراک می‌گذارند نمای مختصری از خانه خود را نمایش می‌دهد.
 
در تزیین نمای این ساختمان از چوب‌های سفید رنگ استفاده شده است. اطراف منزل رادرختچه‌های کوتاه پوشانده و میان دو پنجره خانه، یک رز رونده از داربست زیبایی بالا رفته است. یک حلقه طلایی بزرگ در بیرون محوطه تعبیه شده که با گل و سبزه تزیین شده است.
 
 
یک حلقه طلایی بزرگ در بیرون محوطه با گل تزیین شده
 
داخل منزل به آشپزخانه ادل میرویم. کابینت‌ها تماما از چوب سبز با دستگیره‌های نقره‌ای است که صفحه روی کابینت‌ها سفید رنگ است. کف زمین آشپزخانه و دیوار‌ها تماماً سفید می‌باشد آشپزخانه با فرشی طرح دار تزیین شده. جالب است که آدل و پسرش روی یکی از کابینت‌ها نقاشی کردند.
 
اخیراً این خواننده موفق نمایی از اتاق نشیمن خود را به اشتراک گذاشته است، اما دقیقا مشخص نیست که در کدام یکی از خانه هایش این عکس را گرفته است.
 
هر کدام از خانه هایش که باشد، شومینه اتاق نشیمن اش با سنگ مرمر بسیار چشم‌نوازی تزیین شده است. در تزیین این اتاق از رنگ‌های خنثی استفاده کرده است. رنگ دیوار کرم رنگ است که با پارکت قهوه‌ای سیر ترکیب جالبی را ساخته اند. در ضلعی از دیوار یک زیر تلویزیونی چوبی بسیار بزرگ تعبیه شده که در کنار آن کتاب و قاب‌های عکس زینت بخش اتاق هستند.
 
میزی گردی به رنگ خردلی بر روی فرشی کرم رنگ نشسته است. گلدانی در کنار پنجره قرار دارد و کنار دیوار جدول کار‌های پسرش بر دیوار آویزان است.
 
دیوار‌های راهرو کرم رنگ هستند و پله‌ها تماماً چوبی می‌باشند. یک چراغ خواب در کنار دیوار راه پله منزل را تزیین می‌کند.
 
وقتی ادل از تور کاری خود به خانه بازگشت، یک نقاشی دستی بسیار بزرگ از پسرش را دید. آنجلو نقاشی خود را بر دیوار زیر راه پله نصب کرده بود. ادل از کار زیبای پسرش شگفت زده شد.
 
ادل وقتی از اجرای نمایش به خانه برگشت نقاشی بزرگ پسرش را زیر پله ها آویزان دید: مامان تو موفق شدی مامان
 
این خواننده دست و دلباز نه تنها اجازه داد تا Alan Carr و همسرش Paul جشن عروسیشان را در منزل وی برگزار کنند، اوحتی اداره مراسم را نیز خود به عهده گرفت و عکسی را به صورت آنلاین از مراسم به اشتراک گذاشت.
 
عکس زیبایی از دیواری پوشیده از گل و قالی نقشدار روی زمین نشانده بود.
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر