{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

روحانی در جلسه هیات دولت:

رئیس‌جمهور گفت: قاسم سلیمانی حق بزرگی به گردن استقلال و ثبات منطقه دارد.

دست سردار ما را قطع کردید، پای شما را از منطقه قطع می کنیم
حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در جلسه امروز هیئت دولت با یادآوری اینکه "در روزهای پایانی سال 2020 هستیم و فردا آخرین روز این سال میلادی است"، اظهار داشت: سال میلادی‌ای که گذشت سال سختی برای کشورهای جهان بود چون از آغاز این سال گرفتار ویروسی شدند که در  قرن گذشته بی‌نظیر بود و سلامت، فرهنگ، روابط مردم و اقتصاد جامعه دچار مشکل شد.
وی افزود: امروز کشورهای جهان از لحاظ اقتصاد، آموزش، فرهنگ و سلامت جامعه‌شان دارای مشکلاتی هستند، با اینکه از این موضوع بیش از 10 ماه گذشته است و وارد ماه یازدهم شده‌ایم هم‌چنان این مشکل بزرگ وجود دارد.
رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: کادر درمان، مردم، سپاه، بسیج و تمام نیروها با همه توان و امکانات خود وارد صحنه شدند و همچنین از قرارگاه عملیاتی، وزارت بهداشت و همه کمیته‌ها که به‌خوبی کار و تلاش کردند، تشکر می‌کنیم.
روحانی ادامه داد: علاوه بر کرونا در سالی که فردا تمام می‌شود، با غم و درد بسیار بزرگی مواجه شدیم و در روزهای اولیه سال 2020 با شهادت سردار بزرگ‌مان با ترور وحشیانه توسط مقامات آمریکایی و در رأسش نیز رئیس‌جمهور آمریکا و وزیر خارجه مواجه بود که این دو از مسئولین اصلی این جنایت هستند و البته دیگران هم در این سهیم و شریک‌اند و ملت ما دست از آن‌ها نخواهد کشید و و حق مردم است تا از خون عزیزشان انتقام بگیرند.
وی اضافه کرد: شهادت سردار سلیمانی انتقام از جمهوری اسلامی ایران، ملت‌های منطقه، انتقام از استقلال کشورهای منطقه و از ملت‌های بزرگی بود که در برابر توطئه‌های آمریکا و صهیونیسم ایستادند و آن را شکاندند.
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر