{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

بهاره رهنما به همراه دوستان بازیگرش در سفر به کیش اقدامی ناپسند و غیر اخلاقی انجام دادند که در ادامه ببینید.

بهاره رهنما و دوستانش بدون ماسک در سفر !+فیلم

ستاره پارسی : بهاره رهنما متولد 10 آدر 1352 است. بهاره رهنما از بازیگران پر طرفدار و اما با تحصیلات بالا است. بهاره رهنما  همسر اول پیمان قاسم خانی است و صاحب یک دختر به نام پریا می باشد. بهاره رهنما جاری شقایق دهقان است.بهاره رهنما به تازگی برای بار دوم ازدواج کرد.

چهره های شناخته شده در هر فرهنگ و هر ملیتی که باشند،بیشتر از افراد عادی زیر نظر هستند و رفتار آنها می تواند برای اقشار جامعه به ویژه جوانان الگو تلقی شود.

"دیده شدن" و شهرت همان طاووسی است که هر که خواهد باید جور هندوستانش را هم بکشد.

گاهی رفتاری که توسط سلبریتی ها بازنشر داده می شود می توان نوعی تبلیغ آن رفتار دانست.درست مثل همین مسافرت رفتن تعدادی از بازیگران خانم ایرانی که از چند روز قبل در بوق و کرنا رفته و شوآف راه انداخته است.

اما باید به این نکته دقت داشت که سفر رفتن آن هم در شرایط کرونا یی توسط چنین افرادی می تواند به عنوان ضد الگو قلمداد شود.

کلیپ های منتشر شده از بهاره رهنما و الهام حمیدی و نیوشا ضیغمی در جزیره کیش نشان می دهد که آنها به سفر نرفتن در شرایط شیوع کرونا هیچ دقتی نداشته اند.اما تمام ماجرا همین نیست.چون دوستان سلبریتی ما حتی اصراری به زدن ماسک هم ندارند.

سفر نرفتن و ماسک زدن دو اصلی است که در اخبار اجتماعی بیشتر از هر چیز به آن تاکید می شود آن هم برای حفظ سلامت جامعه.حال اگر چهره های مشهور در رعایت این موارد حیاتی بی اهمیت هستند و حتی کلیپ این اقدامات خود را نشر هم می دهند؛از مردم عادی جامعه که رفتارشان زیر پوست جامعه باقی می ماند و رسانه ای نمی شود چه انتظاری می توان داشت؟

دورهمی بهاره رهنما و نیوشا ضیغمی در کیش

بهاره رهنما به تازگی با دوستان صمیمی خود از جمله نیوشا ضیغمی و الهام حمیدی به کیش سفر کده استف عکس و فیلم هایی از تفریحات لاکچری خود در فضای مجازی منتشر کرده اند که قسمتی از آن را در ادامه میتوانید ببینید.

261890681616132523

بهاره+رهنما

WhatsApp Image 2021-03-20 at 01.16.17

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر