{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

مقامات ایلات فلوریدای آمریکا برای کاهش جمعیت مارهای پیتون، اقدام به صید این مارها کردند.

کشتن و خوردن مارها در این شهر+عکس

مقامات  ایلات فلوریدای  آمریکا برای کاهش جمعیت مارهای پیتون، اقدام به صید این مارها کردند. در این ایالات با افزایش جمعیت  مارهای پیتون  و حمله آن‌ها به داخل شهر، نگرانی‌هایی برای مردم و مسئولین این ایالت به وجود آمده است.

جمعیت مارهای  غول‌پیکر  در این ایالت به ۳۰۰ هزار راس می‌رسد. آن‌ها تصمیم گرفتند که برای حل این مشکل دستور  شکار  این مارها را صادر کنند و از رستوران‌ها بخواهند که این مارهای صید شده را از شکارچیان بخرند و خوراک پخته شده از گوشت پیتون‌ها را در  وعده‌های غذایی  خود جای دهند. چندی پیش ویدئویی از یکی از این رستوران‌ها منتشر شد که مراحل کامل طبخ یک خوراک مار پیتون را به طور کامل نشان می‌داد.

این اقدام مقامات فلوریدا، با واکنش شدیدی از سوی دوستداران محیط زیست روبه‌رو شد. شکارچیان نیز به این اقدام واکنش نشان دادند و گفتند که این کار را انجام نمی‌دهند و طی بیانیه‌ای اعلام کردند که تماشای آماده شدن شام از یک مار پیتون واقعا چیز زیبایی نیست. شدت این واکنش‌ها به حدی بود که مقامات این ایالت مجبور به عقب‌نشینی شدند و تصمیم گرفتند که برای کنترل جمعیت این مارهای غول‌پیکر که باعث سلب آسایش از مردم شده‌بودند راه‌حل دیگر پیدا کنند.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر