{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

کودک هشت ساله با استفاده از قرنطینه و در خانه ماندن کودکان و خانواده هایشان , با انتشار کلیپهایش به درامدی چند میلیون دلاری دست یافت .

درآمدِ نجومی کودک 8 ساله در روزهای قرنطینه!+عکس

کودک هشت ساله با استفاده از قرنطینه و در خانه ماندن کودکان و خانواده هایشان , با انتشار کلیپهایش به درامدی چند میلیون دلاری دست یافت . این کودک تاکنون 26 میلیون دلار از این صفحه درآمد داشته است. او صاحب بالاترین درآمد در میان تهیه کنندگان محتوا در اینترنت در سال 2019 است. این صفحه هم اکنون 25 میلیون و 700 هزار مشترک دارد.

159505297117708-irannaz-com

خبرگزاری رویترز درباره کودک درآمدزای یوتیوب نوشت: “ستاره کودک” یوتیوب به نام “ریان گوان” (Ryan Guan) در روزهای قرنطینه خانگی، همچنان به صعود خود در این وب‌سایت ادامه می‌دهد.

 

به نوشته رویترز، این کودک شخصا صفحه‌اش را مدیریت می‌کند و با تهیه فیلم از خود و همسالانش و انتشار آن در یوتیوب به فعالیت می‌پردازد.

یوتیوب یک سایت اینترنتی اشتراک‌گذاری فیلم (ویدئو) است. افراد می‌توانند فیلم‌های گوناگون را در این وب‌سایت منتشر کنند و دیگران هم می‌توانند آنها را تماشا کنند. این وب‌سایت در ایران، فیلتر است اما همچنان شمار زیادی از ایرانیان از آن استفاده می‌کنند.

 مخاطبان زیر هر فیلم، نظر منتشر می‌کنند و به هر فیلم، امتیاز مثبت یا منفی می‌دهند. افراد حتی می توانند در یوتیوپ کانال (صفحه  اختصاصی) ایجاد کنند تا مخاطبان برای تماشای فیلم‌های آنها مستقیم به صفحه  اختصاصی‌شان مراجعه کنند. یوتیوب یکی از شرکت‌های زیرمجموعه گوگل است و دفتر مرکزی آن در کالیفرنیا امریکا قرار دارد.

یوتیوب در شرایطی معین، به افراد منتشر کننده فیلم در این وب‌سایت که فیلم‌های آن پربازدید باشند پول پرداخت می‌کند.

کودک امریکایی 8 ساله که کانالش (صفحه‌اش) به نام “جهان ریان” آغاز به کار کرده فیلم‌هایی درباره بازی کردن او در کنار اعضای خانواده و دیگر کودکان را نشان می‌دهد.

این کودک تاکنون 26 میلیون دلار از این صفحه درآمد داشته است. او صاحب بالاترین درآمد در میان تهیه‌کنندگان محتوا در اینترنت در سال 2019 است. این صفحه هم اکنون 25 میلیون و 700 هزار مشترک دارد.

در این فیلم‌ها، علاوه بر این کودک، پدر و مادرش یعنی “شون” و “لوان” نیز در تصاویر هستند و میلیون‌ها بیننده را در هر هفته جذب خود می‌کند. اکثر فیلم‌ها درباره بازی با اسباب‌بازی‌هاست.

از زمانی که به دلیل شیوع ویروس کرونا، در خانه ماندن آغاز شده این کودک نیز فیلم‌هایی را درباره فعالیت‌های در خانه و مصاحبه‌های آموزشی با کارشناسان ویروس‌شناسی تولید و منتشر می‌کند.

این کودک گفته است: هنگامی که 3 ساله بودم تعدادی از کودکان کم سن دیگر را در یوتیوپ دیدم و از مادرم سوال کردم آیا من هم می‌توانم چنین کاری کنم و او پاسخ داد بله.

خانواده این کودک امیدوار است صفحه / کانال ” جهان ریان” به مخاطبان جهانی دست یابد. به همین دلیل آنها تلاش می‌کنند فیلم‌هایی را به زبان های اسپانیایی و ژاپنی هم تولید کنند.

البته “ریان” فعالیت‌هایش را به خارج از کانالش گسترش داده است. به تازگی مسواک و خمیردندان با برند ریان نیز به بازار آمده است.

او در سال 2018 هم با کسب 22 میلیون دلار، در مقام اول کسب درآمد از یوتیوب قرار گرفت.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر