{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

حمله میمون، یک نوزاد ۵ ماهه را راهی بیمارستان کرد.

حمله مرگبار میمون به نوزاد ۵ ماهه+عکس

کودک نوزاد مالزیایی که توسط یک میمون وحشی مورد حمله قرار گرفته بود در بیمارستان بستری شد. این اتفاق در ساعت ۱۱ روز یکشنبه ۲۰ دسامبر در منطقه «آیسیا نور موهد آزمی» رخ داد.«سیتی نور آیسکین سلیمان»، مادر ۴۲ ساله این کودک به Harian Metro گفت که دخترش از ناحیه کمر زخمی شده است. این زن گفت: «زارا به شدت گریه می‌کرد، اما وقتی او را به پشت می‌خواباندم آرام می‌گرفت.»

بنا به گفته این زن او در زمان وقوع حادثه در آشپزخانه برای دخترش که تازه از خواب بیدار شده بود شیر آماده می‌کرد. آیسکین گفت: «من زارا را در تختخواب خوابانده بودم. دختر ۸ ساله و پسر ۱۵ ساله ام نیز در خانه بودند. بچه سوم من نیز در پذیرایی و مشغول تماشای تلویزیون بود که ناگهان زارا فریاد کشید.»

 

این زن گفت بلافاصله به اتاق خواب زارا رفتم و دیدم یک میمون روی کمر او نشسته و روی پشتش چنگ می‌زند. او تلاش کرد با جارو میمون را تعقیب کند، اما میمون فرار کرد. بنا به گفته این زن میمون زارا را برداشته و قصد داشت تا این نوزاد را با خود ببرد. او در این لحظه فقط فریاد می‌کشید. همسایه‌ها با شنیدن فریاد‌های این زن به کمک او شتافتند. در حالی که بدن زارا زخمی و خون آلود شده بود آن‌ها موفق به نجات جان این کودک شدند.

پس از این حادثه این نوزاد به بیمارستان «سلطان اسماعیل» منتقل و تحت مداوا قرار گرفت. این کودک مدت ۱۴ روز است که در بیمارستان بستری است و مداوای وی ادامه دارد.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر