{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

رمال ۷۰ ساله‌ای که با ترفند‌های مختلف برخی شهروندان ساده لوح را سرکیسه می‌کرد، درحالی با هوشیاری نیرو‌های اطلاعات کلانتری شفای مشهد دستگیر شد که ۱۰ قرص سیانور نیز در بساط وی وجود داشت.

پیدا شدن سیانور در بساط رمال ۷۰ ساله‌! +عکس

شنبه گذشته، ماموران کلانتری شفای مشهد از طریق منابع و مخبران محلی به اطلاعاتی رسیدند که از فعالیت گسترده پیرمردی رمال در بولوار مطهری شمالی حکایت داشت؛ بنابراین آن‌ها به طور غیرمحسوس به تحقیق در این باره پرداختند تا این که تماس شهروندان با پلیس ۱۱۰، به اقدام عملیاتی نیرو‌های انتظامی سرعت بخشید.

به همین دلیل گروه ویژه‌ای از نیرو‌های اطلاعات کلانتری به سرپرستی ستوان دوم رضایی (رئیس اطلاعات کلانتری شفا) عازم محل شدند. آنان پس از کسب مجوز و با دستور قاضی «غرآبادیان» (جانشین ناحیه ۲ دادسرای عمومی و انقلاب) در حالی وارد اتاق رمال شدند که چند مشتری متقاضی سحر و جادو در آن جا حضور داشتند و تعدادی نیز در حال مراجعه به آن مکان بودند.

ماجرای سیانور در بساط رمال ۷۰ ساله‌!

در محل فعالیت این رمال، پنج جلد کتاب‌های معروف به دعانویسی، تعداد زیادی برگه‌های دست نویس، پاکت نامه برای ارسال نوشته‌هایی با خطوط کج و معوج به شهرستان ها، دو دستگاه پوز، تعدادی استخوان، ۱۰ عدد قرص مشکوک به سیانور و ظرف حاوی «شقار» کشف و ضبط شد. متهم ۷۰ ساله که مورد بازجویی‌های تخصصی قرار گرفته بود در اظهارات خود مدعی شد: قرص‌های سیانور را از یکی از مشتریانش گرفته است که قصد خودکشی داشت!

او گفت: از ۱۰ ماه قبل با آلات و ادوات کشف شده در این مکان رمالی می‌کردم! و ماده «شقار» را نیز برای باطل کردن سحر و جادوی دیگران مورد استفاده قرار می‌دادم. گزارش خراسان حاکی است به دستور قاضی غرآبادیان مکان فعالیت این رمال پلمب شد و تحقیقات برای کشف زوایای پنهان اقدامات مجرمانه این رمال ادامه یافت.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر