{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

کودک ۸ ساله مالزیایی که در کنار رودخانه‌ای در این کشور مورد حمله یک کروکودیل‎قرار گرفته بود جانش را از دست داد.

حمله کروکودیل‎ به کودک ۸ ساله+عکس

کودک ۸ ساله مالزیایی که در کنار رودخانه‌ای در این کشور مورد حمله یک کروکودیل‎ قرار گرفته بود جانش را از دست داد. این  کودک  در کنار رودخانه «کامپونگ ساباه بارو» مشغول بازی بود که توسط این کروکودیل مورد حمله قرار گرفت و خورده شد.این اتفاق در ساعت ۱.۳۰ دقیقه تاریخ ۱۱ دسامبر رخ داد. بنا به گزارش رسانه‌های محلی مالزی این کودک به همراه دوستش در حال  شنا  در رودخانه بود که این اتفاق رخ داد.

d3800249-1ef6-49c9-a3f6-d8477ad50292

دوست قربانی بلافاصله پدر او را در جریان ادثه قرار داد، اما برای نجات جان کودک بسیار دیر شده بودپس از وقوع این حادثه نیروی پلیس دریایی به همراه آتشنشانان محلی و مرکز نجات محلی تلاش خود را برای شکار کروکودیل و پیداکردن کودک آغاز کردند. سرانجام جسد کودک در ساعت ۳.۳۰ دقیقه بعدازظهر در حالی که روی آب شناور بود در فاصله نزدیکی از محل وقوع حادثه پیدا شد.

«شاه احمد»، رئیس پلیس محلی در این باره گفت: «جستجو‌ها در محل وقوع حادثه آغاز شد و جسد کودک در فاصله ۲۰ متری از محل حادثه و خانه اش پیدا شد.» بنا به گزارش پلیس جراحات شدیدی در بدن کودک از جمله کمر، شکم و سینه وی دیده می‌شد و مرگ او در محل حادثه مورد تایید قرار گرفت. همچنین کروکودیل‎ نیز توسط نیرو‌های حاضر در عملیات جستجو پیدا و کشته شد.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی