{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

یک طلبه بسیجی هنگام بازگشت از مراسم عزاداری حضرت فاطمه (س)، مورد حمله قرار گرفت که این حادثه موجب آسیب دیدگی سر و صورت این طلبه جوان شد.

ماجرای ضرب و شتم طلبه بسیجی در تهران +عکس
محمدحسین سلیمانی طلبه جوان بسیجی که از مراسم عزاداری حضرت فاطمه (س) بازمی‌گشت مورد حمله تعدادی از افراد ناشناس قرار گرفت که این حادثه موجب آسیب دیدگی سر و صورت این طلبه جوان شد.
این طلبه بسیجی درباره این حادثه به فارس گفت: بنده به همراه دو نوجوان در راه برگشت از هیئت و منبر عزاداری مادر سادات حضرت زهرا سلام الله علیها بودم که توسط یکی تعدادی از افراد ناشناس در محله مسعودیه مورد ضرب و شتم قرار گرفتم.
وی درباره این درگیری ادامه داد: بنده در حال سوار شدن به موتورسیکلت بودم، بدون اینکه چیزی بگویم که آنها با فحاشی به بنده و مقدسات نظام اسلامی، با در دست داشتن قفل فرمان به من حمله کردند!
این طلبه بسیجی تصریح کرد: این اتفاق موجب شکستن سر و ابروی بنده شد. در این زمان هم بود که چند نفر از نوجوان مسجد محل هم که اکثرا حدود ۱۵ سال سن دارند، مورد ضرب و شتم و توهین قرار گرفتند.
سلیمانی تصریح کرد: تعدادی از دوستان این فرد اوباش هم دقایقی بعد از درگیری به او پیوستند و دست جمعی شروع کردند به ناسزا گفتن و تهدید کردند که با رسیدن پلیس به محل حادثه از آنجا گریختند.
وی تاکید کرد: در حال حاضر پرونده در مراجع انتظامی و قضایی در حال پیگیری است.
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر