{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

تصویر دختر سردار سلیمانی در کنار پدر همسرش را در این صفحه ببینید .

اقوام همسر دختر شهید حاج قاسم سلیمانی + عکس
زینب سلیمانی دختر سردار سلیمانی است. زینب سلیمانی متولد دهه ۷۰ می باشد.در رشته علوم انسانی تحصیل کرده وزینب سلیمانی به دلیل فعالیت در فضای مجازی به شهرت رسیده است.زینب سلیمانی داری یک خواهر و دو برادر از خودش بزرگتر میباشد که نام برادرانش محمدرضا و حسین میباشند.زمانی بر سر زبان ها افتاد که اینستاگرام اکانت او را حذف کرد.

 ازدواج زینب سلیمانی  دختر شهید سلیمانی با واکنش‌های گسترده و عمدتا مثبت کاربران توییتر مواجه شده است. بسیاری آن را برای دو ملت ایران و لبنان مبارک و میمون دانسته و به هر دو خانواده تبریک گفته‌اند. برخی هم انتقاد کرده‌اند که چرا زینب سلیمانی پیش از فرارسیدن سالگرد پدر بزرگوارش ازدواج و زندگی مشترک خود را آغاز کرده است. به عقیده ایرانی‌ها، اینکه دختر حاج قاسم عروس یکی از نزدیک‌ترین مقام‌ها به سیدحسن نصرالله (دبیر کل حزب‌الله لبنان) شده، از تشکیلاتی‌ترین و راهبردی‌ترین ازدواج‌های چند دهه اخیر است.

سیدرضا صفی‌الدین فرزند سیدهاشم صفی الدین است که خیلی ها او را بعد از سیدحسن نصرالله نفر دوم حزب الله می دانند. وی ویژگی های مشترک زیادی با دبیر کل حزب الله داشته و روابط صمیمی با افراد مقاومت و مسئولان از رده بالا گرفته تا آنها که در میدان کار فعال هستند دارد.

بیش از ۵۰ سال سن دارد و مسئول شورای اجرایی حزب الله است که قوه مجریه حزب به حساب می آید و تمام مؤسسات پشتیبانی و مردمی حزب الله را اداره می کند.

 تصویری از زینب سلیمانی فرزند سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در حاشیه اولین سالگرد شهادت سردار به ثبت رسیده است که با سید هاشم صفی الدین پدر همسر خود گفت و گو می کند.

ac-image-tT1609587529OJ

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر