{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

کیلیان امباپه، ستاره جوان پاری‌سن‌ژرمن با آلیسیا آیلی دختر شایسته فرانسه نامزد کرده و این رابطه خبرساز هم شده است.

نامزد فوتبالیست معروف در کنار رئیس جمهور+عکس

کیلیان امباپه، فوتبالیست جوان پاری‌سن‌ژرمن با آلیسیا آیلی دختر شایسته فرانسه نامزد کرده و این رابطه خبرساز هم شده است.ارتباطات بازیکنان فوتبال در فضای مجازی این روزها به سوژه اصلی رسانه‌ها تبدیل شده است. هر بازیکنی که در اینستاگرام کسی را لایک می‌کند یا برایش کامنت می‌گذارد، خیلی سریع شکار پاپاراتزی‌های فضای مجازی می‌شود. بعد از لو رفتن روابط اینستاگرامی نیمار برزیلی حالا نوبت هم‌تیمی‌اش کیلیان امباپه است تا زندگی شخصی‌اش در رسانه‌ها منتشر شود.

نامزد کیلیان کیست؟

برای پیدا کردن زندگی شخصی و روابط اجتماعی نیمار شاید نیاز به تحقیق درباره افراد مختلف باشد اما وقتی از امباپه جوان صحبت می‌شود، زندگی شلوغی در میان نیست. امباپه مثل ستارگانی همچون کریس رونالدو و مسی تقریباً به زندگی و روابط سالم اعتقاد دارد تا در مسیر پیشرفتش کمک حال او باشد. نامزد کیلیان، آلیسیا آیلی نام دارد. این خانم ۲۲ ساله مدت‌هاست که با نیمار در ارتباط است و تاکنون هر دو به یکدیگر وفادار مانده‌اند.

موفق مثل امباپه

اینکه هر دو طرف در زندگی شخصی خود موفق و با پشتکار ظاهر شوند، معمولاً به‌ندرت اتفاق می‌افتد. داستان کیلیان و آلیسیا هم از این جنس است. فقط امباپه نیست که در مستطیل سبز شهرت جهانی دارد. نامزدش هم در حیطه کاری خود موفق است. او در فرانسه به‌عنوان مدل فعالیت می‌کند و اتفاقاً جزو بهترین‌های این کشور به حساب می‌آید.

دختر شایسته فرانسه

آلیسیا سال ۲۰۱۷ به عنوان دختر شایسته فرانسه انتخاب شد و توانست به مسابقه دختر شایسته دنیا هم ورود کند تا همچون نامزدش شهرتی جهانی داشته باشد. حضور در مسابقات جهانی که در لاس‌وگاس برگزار شد، اگرچه توفیقی برایش نداشت اما باعث شد برای سال‌های بعد با طراحان لباس مطرح فرانسه کار کند و در چندین فشن‌شوی مختلف به‌عنوان مدل برتر روی استیج حاضر شود.

نامزد امباپه، دختر شایسته فرانسه +عکس

ملاقات با امانوئل ماکرون

وقتی آلیسیا به‌عنوان دختر شایسته کشورش در سال ۲۰۱۷ انتخاب شد یک اتفاق ویژه برای او رخ داد. آلیسیا در مراسمی که رئیس‌جمهور فرانسه در آن حضور داشت با امانوئل مکرون دیدار کرد و جایزه‌اش را از دستان مهمترین شخص فرانسه دریافت کرد.

دیدار با تام کروز

لذت برخورد از نزدیک با تام کروز بازیگر پرطرفدار هالیوود برای آلیسیا حاصل شده است. او در مراسم اکران فیلم مأموریت غیرممکن که تام در آن بازی کرده بود، توانست به عنوان مهمان ویژه حضور پیدا کند و این بازیگر مطرح را از نزدیک ببیند. آلیسیا عکسش با تام کروز را در اینستاگرام نیز به اشتراک گذاشت تا همه از این اتفاق باخبر شوند.

نامزد امباپه، دختر شایسته فرانسه +عکس

حضور در جام جهانی

اما داستان لو رفتن این رابطه به کجا برمی‌گردد؟ پاپاراتزی‌ها برای پیدا کردن این ابهام با جست‌وجو در اینترنت و اینستاگرام‌های دوطرف به جام جهانی ۲۰۱۸ برخورد کردند. جایی که آلیسیا برای تماشای بازی‌های امباپه خودش را به روسیه رسانده بود تا به نامزدش انگیزه دهد. آلیسیا برتری قاطعانه تیم ملی کشورش مقابل آرژانتین و قهرمانی در جام جهانی‌ با غلبه بر کرواسی را از نزدیک در ورزشگاه تماشا کرد.

علاقه به وکالت

موفقیت‌های نامزد امباپه فقط به عرصه مدلینگ مربوط نمی‌شود. آلیسیا در یادگیری علم و دانش هم موفق عمل کرده است. او در یکی از دانشگاه‌های فرانسه رشته حقوق را خوانده و به شاخه وکالت علاقه زیادی دارد. هرچند با توجه به درخشش در عرصه مدلینگ بعید است به زودی بخواهد وارد دنیای وکالت شود.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر