{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

کریستیانو رونالدو ۵ سال پیش یک جتِ خاص خریداری کرد که هم خاص است، هم بهترین وسیله نقلیه برای سفر‌های قاره‌ای او به حساب می‌آید.

جت اختصاصی کریستیانو رونالدو+تصاویر

کریستیانو رونالدو، فوق‌ستاره پرتغالی یوونتوس همواره بین تورین و سرزمین مادری‌اش مادیرای پرتغال در رفت‌وآمد است، به همین دلیل منطقی بود که سال ۲۰۱۵ یک جت مدل «گلف‌استریم G ۲۰۰» دو موتوره را با پرداخت ۲۰ میلیون پوند به دارایی‌هایش اضافه کند.

حتماً به وفور دیده‌اید که کریستیانو و نامزدش جورجینا رودریگس عکس‌هایی در کنار یکدیگر به اشتراک می‌گذارند که در این وسیله حمل و نقل هوایی لوکس حضور دارند. این جت ارزش پرداخت هر پنی‌اش را داشته است.

سریع
G ۲۰۰ که در اصل «آسترا گلکسی» نامگذاری شده، توانایی رسیدن به سرعت ۵۶۰ مایل در ساعت (۹۰۱ کیلومتر در ساعت) را دارد. به این معنی است که پرواز رونالدو از فرودگاه فونچال در جزیره مادیرای پرتغال به تورین در ایتالیا تقریباً ۶ ساعت و ۲۵ دقیقه طول می‌کشد. این جت دامنه تا ۳۹۱۰ مایل (۶۲۹۲ کیلومتر) را پوشش می‌دهد و ۴ خدمه دارد؛ بنابراین برای پرواز‌های سریع از ایتالیا به اطراف اروپا یک جت ایده‌آل به حساب می‌آید. پیکربندی G ۲۰۰ و صندلی‌هایش باکیفیتش باعث می‌شود این جت ظرفیت ۸ تا ۱۰ نفر مسافر را داشته باشد.

آشنایی با جت اختصاصی کریستیانو رونالدو

کمیاب
پس از اولین پروازِ این جت در سال ۱۹۹۷ که به دنبال صدور مجوز توسط آمریکا صورت گرفت، G ۲۰۰ برای پرواز‌های بعدی در سال ۱۹۹۹ در دسترس بود. این جت در دنیا کمیاب است، چراکه فقط ۲۵۰ فروند از آن ساخته شده است. همین عدد باعث می‌شود متوجه شویم که چقدر خرید این جت توسط رونالدو خاص و منحصربه‌فرد است. آخرین G ۲۰۰ در سال ۲۰۱۱ تولید شده و وقتی که G ۲۵۰ شروع به تولید کرد، از خط تولید خارج شد.

آشنایی با جت اختصاصی کریستیانو رونالدو

امکانات
همان‌طور که می‌توان تصور کرد، چیزی که برایش ۲۰ میلیون پوند هزینه می‌شود، حتماً امکاناتی ویژه دارد. G ۲۰۰ هم جت پرهزینه‌ای است که پرواز با آن همیشه لوکس خواهد بود. رونالدو علاوه بر اینکه در این جت راحت است و دلیل آن هم جادار بودنِ جت به شمار می‌رود، یک کمد مخصوص لباس دارد که لباس‌های برند خودش CR۷ را در آن نگهداری می‌کند. اینترنت، تلفن، نمابر، اجاق گاز برقی، مایکروویو، یخچال و وسایلی برای سرگرمی هم در جت کریستیانو رونالدو وجود دارد. شاید کسانی که با رونالدو در این پرواز قرار می‌گیرند، به یکی از مهم‌ترین هدف‌های زندگی‌شان برسند!

آشنایی با جت اختصاصی کریستیانو رونالدو

آشنایی با جت اختصاصی کریستیانو رونالدو

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر