{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

عجیب و بزرگترین قورباغه جهان به اندازه انسان

بزرگترینو ترسناک ترین قورباغه جهان به اندازه انسان/عکس

 یکی از  کارشناسان متخصص در زمینه ی حیات وحش ، واقعی بودن این عکس را تأیید می کند.

عجیب و بزرگترین قورباغه جهان به اندازه انسان (تصاویر)

“استیو لایت فوت” از اداره ی حیات وحش تگزاس تایید کرد که این  عکس واقعی  است و …یک صیاد ادعا می کند که  قورباغه ی غول پیکری  را شکار کرده است که تقریبا به  اندازه ی یک انسان  است. او نام این قورباغه را “ فروگزیلا ” گذاشته است.

اگر اینطور که او میگوید باشد، این قورباغه ی غول پیکر از جمله  عجایب جهان طبیعت  به شمار خواهد رفت. در این عکس شکارچی را می بینیم که لبخندی بر لب دارد، با یک دستش تفنگ و با دست دیگرش مخلوق پنج کیلوگرمی را گرفته است. این تصویر حیرت انگیز در سایت ”  انجمن شکار جنوب تگزاس ” پس از اینکه مارکوز آن را در صفحه اش قرار داد،  منتشر شده است.

عجیب و بزرگترین قورباغه جهان به اندازه انسان (تصاویر)

“مارکوز رنگل” شکارچی درون عکس گفته که این  قورباغه یِ فوق بزرگ  را در برکه ی مزرعه ای نزدیک “ باتسویل ”  تگزاس  شکار کرده است.عکس این قورباغه با استقبال زیادی در  فضای مجازی  روبرو شد، اما بسیاری از کاربران این خبر را باور نکرده و عکس آن را دروغین می دانستند.یکی از کاربران نوشته بود: آن موها چیست؟! ، کاملا مشخص است که عکس جعلی و ساختگی است!

اما نکته ی جالب ماجرا وقتی است که یکی از کارشناسان متخصص در زمینه ی حیات وحش، واقعی بودن این عکس را تأیید می کند. “استیو لایت فوت”  از اداره ی حیات وحش تگزاس تایید کرد که این عکس واقعی است، اما به مردم اطمینان داد که  قورباغه های وحشی بزرگ در جنوب تگزاس کمتر دیده می شوند و  به مناطق مسکونی جنوب تگزاس وارد نخواهند شد.

عجیب و بزرگترین قورباغه جهان به اندازه انسان (تصاویر)

عجیب و بزرگترین قورباغه جهان به اندازه انسان (تصاویر)عجیب و بزرگترین قورباغه جهان به اندازه انسان (تصاویر)

 
اما در طبیعت نمونه هایی از این دست فراوان است، یکی از  حیرت آورترین  آنها  قورباغه های  بومی آفریقا Goliath frog هستند که از پرندگان و موش ها و… تغذیه می کنند ودر حدود ۳۳ سانتیمتر طول و سه کیلوگرم وزن دارند که چند عکس از آن ها را خواهید دید که نشان می دهد که قورباغه ها هم برای خود عالمی شگفت انگیز دارند.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر