{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

عکسی که پریچهر قنبری به تازگی از خودش در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرده است.

همسر طلاق گرفته شهاب حسینی با حجابی ناجور +عکس

عکسی که پریچهر قنبری؛ همسر شهاب حسینی به تازگی از خودش در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرده است.شهاب حسینی تنکابنی درسال 1352 در تهران متولد شد. شهاب حسینی در سال 1374 با پریچهر قنبری ازدواج کرد، فرزند اولشان به نام محمدامین در زمستان 1382 و فرزند دومشان به نام امیرعلی در تابستان 1390 به دنیا آمدند. 

سلفی جدید همسر شهاب حسینی + عکس

پریچهر قنبری و همسرش درلواسان کافه ای دارند که مدیریت آن را پریچهر به عهده دارد. در ادامه به گپ و گفت با پریچهر قنبری در  کافه هنر را میخوانید، گفتگویی صمیمانه که در تک تک کلماتش عشق موج می زند.

استایل لاکچری نفیسه روشن کنار دریا+عکس

 شهاب حسینی، پدر، بازیگر، مجری، همسر، کارگردان و کافه دار چه تفاوت هایی با هم دارند؟

 - شهاب هیچ وقت کافه دار نبود؛ بعد از تولد محمد امین مدتی در خانه بودم و همان موقع دوست داشت فضای دوستانه و صمیمانه ای را برای گپ و گفتمان ایجاد کند. فضای سالم و خانوادگی که بیشتر به خاطر ماها کافه را به راه انداخت.

پیراهن سفید نامتعارف الناز شاکردوست /عکس

 در مورد مجری بودن باید بگویم که او بیان خیلی شیوایی دارد و بانک کلمات زیادی را در ذهنش دارد. من هم به عنوان همسرش همیشه از این توانایی او لذت می برم و گاهی اوقات هم غبطه می خورم که چطور نمی توانم مانند او حرف بزنم. در مورد بازیگری هم دیگر حرفی نزنم بهتر است.

ازدواج محمدرضا گلزار با همسر فوتبالیست معروف!/عکس بامزه از بچگی های محمدرضا گلزار

 

 استاد است دیگر (خنده) در مورد کارگردانی هم باید بگویم که به عنوان تجربه اول خیلی خوب بود. تجربه ای که خودش هم در بازی و کارگردانی شریک بود.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر