{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

یک زن کانادایی پس از ۴۴ سال دوری از خانواده واقعی خود، آن‌ها را پیدا کرد.

زنی که بعد از ۴۴ سال به آغوش خانواده واقعی اش بازگشت/عکس

یکی از ساکنان ورمونت که از کره‌جنوبی به فرزند خواندگی پذیرفته شده است، برای اولین بار پس از ۴۴ سال با خانواده واقعی خود دیدار کرد. دنیس مک کارتی ۴۶ ساله و خواهر دوقلویش زمانی که کودک بودند و همراه با مادربزرگشان به سفر رفته بودند، گم شدند. خواهرش، سانگ هی، سه روز بعد پیدا شد ولی دنیس، که نام اصلی او سانگ-ای است، پیدا نشد.

پلیس دنیس را پیدا کرد و به یتیم‌خانه منتقل کرد. او در شب کریسمس سال ۱۹۷۶ توسط پدر و مادر آمریکایی خود به فرزندخواندگی پذیرفته شد. به آن‌ها گفته شده‌بود که دختر کوچک به دلیل بیماری در بیمارستان رها شده‌است. به گزارش خبرگزاری‌های کره‌جنوبی، دنیس در یک برنامه کره‌ای ثبت نام کرده‌ است که در آن خانواده‌های آمریکایی را برای یافتن خانواده اصلی فرزندشان کمک می‌کند. در طول سفر این خانواده به کره جنوبی، تست‌ DNA انجام شد و وی توانست خانواده اصلی خود را پیدا کند.

بازشگت به آغوش خانواده واقعی بعد از ۴۴ سال

مادر دنیس از سال قبل در این برنامه ثبت نام کرده بود و در اوایل این ماه تطبیق DNA انجام شد. در ۱۴ اکتبر، دنیس توانست با خانواده واقعی خود یک تماس به صورت ویدئو کنفرانس برقرار کند، تماسی که در آن او توانست خواهر دوقلو و گمشده خود که هرگز او را ندیده بود را ببیند. دنیس گفت: قلبم با سرعت زیاد می‌زند و گویی در دهان من است. من باور نمی کردم که این اتفاق بیفتد. دنیز از شباهت‌های بین خود و خواهرش بسیار خوشحال و متعجب بود. شباهت آن‌ها فراتر از شکل ظاهری بود. آن‌ها خواهرانی با علایق و سلایق مشابه در غذا، رنگ و علاقه به سفر هستند.

بازشگت به آغوش خانواده واقعی بعد از ۴۴ سال

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر