{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

پیدا شدن صدها قطعه جواهر در یکی از سواحل ونزوئلا، ماهیگیران محلی را از وسط دریا به ساحل کشاند.

صد‌ها قطعه جواهر در ساحل دریا!+عکس

پیداشدن صد‌ها قطعه جواهر در یکی از سواحل ونزوئلا خبرساز شد.  این حادثه که در سواحل روستای «گوآکا» رخ داد بیش از ۲۰۰۰ ماهیگیر را برای پیداکردن جواهرات بیشتر  به این ساحل کشاند.

آن‌ها از اواخر ماه سپتامبر صد‌ها قطعه طلا، نقره و زیورآلات در این ساحل پیدا کرده بودند. ده‌ها روستایی از پیداکردن حداقل یک قطعه جواهر ارزشمند خبر داده بودند.

هجوم ماهیگیران برای پیداکردن جواهر در ساحل!

«یولمن لارس» ۲۵ ساله یکی از ماهیگیران محلی یک مدال طلا که روی آن تصویر «مریم مقدس» حک بود پیدا کرده بود. برخی گزارش‌های تایید نشده حاکی از آن بود که برخی از این کشفیات در ساحل به قیمت بیش از ۱۵۰۰ دلار فروخته شده است. هنوز هیچ فردی نمی‌داند این جواهرات از کجا آمده و چطور در مساحت صد‌ها فوتی در این ساحل ریخته شده است.

هجوم ماهیگیران برای پیداکردن جواهر در ساحل!

هنگامی که یکی از تصاویر مربوط به پیداشدن جواهرات در فیسبوک منتشر شد این خبر به سرعت به سراسر ونزوئلا رسید. با این حال دور بودن این منطقه، کمبود شدید بنزین و قرنطینه به علت شیوع کرونا مانع هجوم سراسری و گسترده مردم به این نقطه از ونزوئلا شد. بنا به گزارش نیویورک تایمز آزمایش شیمیایی انجام شده روی یک زنجیر طلای پیداشده نشان دهنده ساخت آن طی دهه‌های اخیر در اروپا است. این آزمایش نشان داد که این زنجیره طلای باکیفیت بالای ۱۸ عیار در میان جواهرات داخلی ونزوئلا غیرمعمول است.

گفتنی است؛ هنوز هیچ یک از مقامات رسمی ونزوئلا در این باره اظهارنظر نکرده اند.

هجوم ماهیگیران برای پیداکردن جواهر در ساحل!

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر