{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

زن انگلیسی و دخترش که به اشتباه یک نارنجک را به جای فسیلی قدیمی به خانه برده بودند از حادثه ای مرگبار با خوش شانسی جان سالم بدر بردند.

انفجار نارنجک در آشپزخانه!+عکس

زن جوان انگلیسی به همراه دخترش از حادثه انفجار نارنجک در خانه شان با خوش شانسی جان سالم بدر بردند. این نارنجک که مربوط به ۸۰ سال پیش و جنگ جهانی دوم بود در آشپزخانه «جودی کریوز» منفجر شد. این زن ۳۸ ساله و دخترش ایزابلا این نارنجک را در ساحل دریا پیدا کرده بودند.

در حالی که آن‌ها تصور می‌کردند این نارنجک، فسیل باستانی یا استخوان قدیمی باشد آن را با خود به خانه برده بودند. آن‌ها روز شنبه این نارنجک را حین قدم زدن در ساحل «ساندون» پیدا کرده بودند. خانم کریوز اهل منطقه «کنت» انگلیس در این باره گفت: «من پس از پیداکردن این نارنجک چند عکس از آن تهیه کردم و در سایت‌های باستانی قرار دادم، بسیاری در مورد آن اظهار نظر کردند، اما هیچ کسی به من نگفت که این یک نارنجک است.»

فرار مادر و دختر پس از انفجار نارنجک در آشپزخانه!فرار مادر و دختر پس از انفجار نارنجک در آشپزخانه!

کریوز با اشاره به کامنت‌های برخی کاربران در یان سایت‌ها گفت: «یک زن به من گفت این شبیه اتسفراغ نهنگ است. او گفت با فشار داغ یک سنجاق داغ در آن می‌توانم متوجه شوم. او گفت یک دود سفید از آن بیرون خواهد آمد.».

اما کیوز و دخترش حین این آزمایش از وقوع انفجار در خانه شان با خوش شانسی از مرگ گریختند. کریوز در مورد این حادثه گفت: «ناگهان شعله ور شد. دخترم فریاد کشید و فرار کرد. من آن را برداشتم و داخل سینگ آشپزخانه انداختم. تمام فکرم این بود که جان دخترم، سگ و گربه و خانه ام را نجات دهم. بلافاصله با دخترم وارد باغچه حیاط خانه شدیم. همسایه‌ها به کمک ما آمدند و به آتش نشانی زنگ زدند.»

فرار مادر و دختر پس از انفجار نارنجک در آشپزخانه!

بنا به گفته کریوز، پس از انفجار نارنجک قسمتی از پنجره آشپزخانه و سینک آسیب دید و دود فضای خانه را پر کرد. ماموران آتشنشانی به خانم کریوز گفتند که شی منفجر شده در واقع یک نارنجک متعلق به جنگ جهانی دوم بود که درون آن موم بود.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی