{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: : همه تلاش دولت و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تهیه و تولید واکسن تایید شده، بی خطر و ایمن کووید ۱۹ برای مردم ایران است و اقدامات برای انتقال واکسن کرونا در حال انجام است. ‏

از خرید واکسن کرونا چه خبر؟+جزئیات

سیما سادات لاری در واکنش به برخی شایعات در خصوص خرید واکسن کرونا گفت: اطلاع رسانی صحیح و تایید شده در زمینه ویروس کرونا و واکسن کووید ۱۹ فقط از مسیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام می‌شود و مورد تایید است؛ در ماه‌های اخیر برخی افراد متاسفانه صحبت‌هایی در زمینه این بیماری انجام داده و حتی در هفته‌های اخیر در مورد واکسن کرونا صحبت‌های نادرستی مطرح می‌شود که مورد تایید نیست.

وی ضمن اشاره به اینکه بهتر است مباحثی که فقط مصرف رسانه‌ای دارد، مورد توجه مردم قرار نگیرد، افزود: هرگونه اطلاع رسانی صحیح و تایید شده از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در زمینه تامین و تولید واکسن کرونا انجام می‌شود.

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار کرد: همه تلاش دولت و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تهیه و تولید واکسن تایید شده، بی خطر و ایمن کووید ۱۹ برای مردم ایران است و اقدامات هماهنگ در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با پشتیبانی کامل دولت، رییس جمهوری و معاون اول رییس جمهوری و با مشارکت فعال وزارت امور خارجه، بانک مرکزی، سازمان برنامه و بودجه، سایر نهاد‌های ذیربط و نیز وزارت راه برای انتقال واکسن کرونا در حال انجام است.

وی متذکر شد: هنوز واکسن‌های در دسترس و قابل توزیع توسط سازوکار بین‌المللی کوواکس اعلام نشده‌است و سیاست‌های اولویت‌گذاری گروه‌های مختلف در معرض خطر، برای تزریق واکسن کرونا تنظیم و پس از نهایی شدن توسط وزیر بهداشت ابلاغ خواهد شد.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر