{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

استایل جنجال سحر قریشی را در ادامه می بینید.

استایل جنجال    سحر قریشی     را در ادامه می بینید.   سحر قریشی در ششمین روز از دی ماه سال 1366 در تهران متولد شد. سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون است و بازیگری را با فیلم سینمایی لج و لج بازی آغاز کرد.

 

سحر قریشی

 

علاقه سحر قریشی به مدلینگ

بازیگر مطلوب کشورمون سحر قریشی در گفت و گو ای اخیر خود از علاقه به مدلینگ شدن صحبت کرد . نظر سحر قریشی درمورد مدلینگ , سحر قریشی متولد ششم دی‌ماه سال هزار‌و‌سیصد و شصت‌و‌شش در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون، با سریال «دلنوزان» به شهرت رسید و این شهرت و برند بودن همچنان ادامه دارد…

ریزش بازار بورس نفس های آخر را می کشد!

نخستین بازی او در فیلم سینمایی « لج و لجبازی» بودو پس ازآن فیلم‌های نام‌آشنایی چون «گشت ارشاد»، «اکباتان»، «دربست آزادی»، «پنج ستاره»، «دو همراه»، «دریا کنار»، «آبنبات چوبی» و «آس و پاس» را از او دیده‌ایم. با سحر قریشی که اینروزها «من و شارمین»، « کارگر ساده نیازمندیم» و «پا تو کفش من نکن» را روی پرده سینما دارد، گفت‌وگوی کوتاهی داشته‌ایم که در با هم میخوانیم.

سحر قریشی4

نظر شما در مورد حرفه مدلینگ چیست؟ آیا پیشنهادی در این زمینه داشته‌اید؟

با این حرفه خیلی غریبه نیستم، گذشته از اینکه بخواهم بیایم ودر حرفه بازیگری تست بدهم و از صفر شروع کنم، علاقه زیادی به مدلینگ داشتم و با این محیط آشنا هستم، سینما باعث شد که یک مقدار دور باشم از این فضا ولی در‌حال‌حاضر نگاه من دیگر تغییر کرده و یک نگاه حرفه‌ای‌تر و حمایتی‌تر شده هست، به‌خاطر اینکه جوان‌ها و هم نسل‌های ما دارند شروع میکنند به برند‌‌سازی، بکار کردن و معرفی شدن در کشور خودشان و به اینکه بتوانیم محصولات ملی خود ما را حمایت کنیم. هم اکنون در این جایگاه برای من خیلی جذاب هست که بخواهم از رفقا و هم نسل‌های خودم و عزیزانی که همه ی جوان میباشند و فکر گذاشته‌اند، وقت گذاشته‌اند و دارند فعالیتی میکنند که خیلی به آن بزرگ نگاه میکنند، حمایت کنم.

چقدر تمایل دارید به‌صورت حرفه‌ای این کار را انجام بدهید؟

نمی توانم بگویم من همین حالا در مدلینگ کاری انجام نمی‌‌دهم، مدل نیستم اما می توانم چهره مطلوب یک برند باشم و بتوانم ازآن برند حمایت کنم یا تبلیغ‌شان را بکنم، اکثر به این حس حمایت اهمیت میدهم تا بخواهم بگویم که بروم و مدل بشوم.

سحر قریشی1

در سینمای ایران «چهره» چقدر در گرفتن نقش موثر است؟

صورت خوشگل!؟ نمی‌‌توانم بگویم که موثر نیست، مانند پول می ماند، پولی که میگویند خوشبختی نمی‌‌آورد ولی به خوشبختی کمک میکند، نمی‌‌توانم بگویم برای کار کردن در سینما یا تلویزیون چهره مفید صفر تا صد حرف اول را می زند اما چهره مفید می تواند به پیشرفت یک بازیگر یا یک هنرمند کمک کند.

باندبازی چقدر در سینمای ایران وجود دارد؟

من خودم اهل هیچ باندی‌ نیستم، نمی‌‌شود گفت باند چون باندها تبدیل به «تیم» شده‌اند و سینما هم اکنون در دو تیم قرار گرفته، یک تیم حاوی فروش آن چنانی و تجاری که این فیلم‌ها درجه کیفی از الف تا جیم دارند و تیم دیگر، فیلم‌های هنری که آن‌ها هم از الف تا جیم درجه کیفی دارند. نمی‌‌توانم بگویم باندبازی هست، جوان‌ها که شروع میکنند معمولا از تجاری شروع میکنند، مشهور می شوند، کیفیت و حتی برخی‌ها محبوبیت به‌دست می‌آورند، بعد میخواهند مسیر را تغییر بدهند چون یا سنشان تغییر میکند یا اینکه تفکر و سنجیدن شان در سینما عوض میشود و سلیقه‌شان تغییر میکند، مانند خود من که همین‌طور که سنم بالا میرود، سنجیدن‌ام زیادتر میشود، سلیقه‌ام تغییر می کند و می رود در بعد هنری، من میتوانم  بگویم هنوز فیلمی که سلیقه خودم باشد و به من بچسبد را بازی نکرده‌ام.

آیا دریافت مالیات از مالکان خودرو لوکس صحت دارد؟

در نقش‌های کوتاه فیلم‌هایی که سلیقه خودم بوده هست را نقش بازی کرده‌ام، مانند «کارگر ساده نیازمندیم»، «دربست آزادی» یا همین «دلنوازان» که معرف من بود، به‌عنوان یک فیلم اجتماعی و ملودرام سلیقه‌امبود؛ منتها مسیر حرفه‌ای، حتی شده شما رابه اشتباه به جایی میبرد که نباید! ولی از دور که نگاه می کنید میبینید که اکثر بازیگرهایی که هم اکنون در بخش هنری و فیلم‌هایی که جزو سلیقه من هست و همراه دارم بازی کنم حضور دارند، یک روزی در فیلم‌های تجاری فعالیت داشته‌اند. مسیری که «اپیدمی» شده و همه ی این مسیر را میروند، حالا تعدادی زودتر این مسیر را میروند و به آن مسیر کشیده می شوند و برخی‌ها اصلا همراه ندارند و این فیلم‌ها سلیقه خودشان هست و همان جایی که میباشند راضی‌اند.

سحر قریشی 2

«چرا فوتبال را دوست دارم و فوتبال نگاه می کنم اماعلاقمند نیستم برای تماشای بازی بـه زمین فوتبال بروم. دوست ندارم بروم استادیوم. از این‌کـه کنار تعداد زیادی آقا قرار بگیرم منقلب می‌شم، احساس امنیتم رو از دست می دهم. کاملاً موافقم کـه اجازه نمیدهند خانم‌ها بـه استادیوم بروند.»

سحر قریشی کیست و چگونه به شهرت فعلی دست پیدا کرده؟

سحر قریشی متولد ششم دی ماه 1366 در شهر تهران اسـت. درخانواده‌ای کم جمعیت بزرگ شده و تک دختر اسـت. فقط یک برادر دارد بنام سپهر قریشی کـه رابطه خیلی عاطفی و خوبی با سحر دارد. سحر قریشی از بازیگران جوانی اسـت کـه پله های ترقی را خیلی زود و سریع طی کرد و بـه یک چهره محبوب و پرکار در عرصه بازیگری تبدیل شد.

اگرچه اکنون در اوج محبوبیت زندگی حرفه‌ای، مورد هجوم حواشی و شایعات قرار گرفته اسـت، ولی او با قدرت و تلاش بکار خود ادامه میدهد ودر مقابل حواشی می ایستد و بـه انها پاسخ می دهد. نکته جالب در بیوگرافی سحر قریشی این اسـت کـه او اهل فوتبال اسـت و طرفدار پر و پا قرص تیم استقلال اسـت.

برادرش سپهر هم طرفدار با تعصب استقلال تهران اسـت. سحر قریشی درسال ۱۳۹۶ برای نخستین بار بازی در تئاتر را تجربه کرد. او در نمایش «لامبورگینی ۲» بـه کارگردانی سیامک صفری با گریمی متفاوت بـه روی صحنه رفته اسـت.

بازی سحر قریشی دراین نمایش جنجال های زیادی ایجاد کرد کـه چرا از ستاره های سینما در تئاتر استفاده می شود. همسر اول سحر قریشی، مهران اخوان ذاکری بوده کـه مشوق او در بازیگری بوده اسـت.

مهران در گفتگو پایانی خود درباره علت جدایی از سحر قریشی گفته بودسحر همیشه از مـن بعنوان مشوق خود یاد کرده اسـت ودر گفت‌وگو های مختلف گفته اسـت کـه اگر همسرم راضی نباشد دیگر بازیگری نمی کنم و آن را کنار می‌گذارم؛ یعنی بازیگری اگر بخواهد بـه زندگی خصوصی ام لطمه بزند آن را کنار خواهم گذاشت. وی در ادامه گفته بود: مـن دیگر دوست ندارم سحر بازیگری را ادامه دهد.

وقتی سریال دلنوزان پخش شد سحر خیلی مشهور شد و رفتارش کم کم تغییر کرد ودر حال حاضر شش ماهی می شود کـه از همسرم هیچ خبری ندارم. در دادگاه از او شکایت کردم تا جلوی کارش را بگیرم، اما چون خودم اجاز کار بـه او داده ام، تقاضایم برای ممنوع الکار شدنش رد شد. مـن از نظر شرعی راضی نیستم همسرم اینکار را ادامه دهد.

اخوان ذاکری با اشاره بـه این‌کـه تقریباً اکثرا تهیه کنندگان با شنیدن عدم رضایت مـن از سحر در فیلم هایشان استفاده نکردند، گفته بود: تهیه کننده سریال دلنوازان با مـن برخورد بدی کرد و از او برای سریالش استفاده کرد. سحر در گفت‌وگو های زیادی گفته اسـت دیپلم دارد. شـما بـه مـن بگویید دیپلم را از کدام دبیرستان گرفته اسـت؟

 
 

تصمیم خودرا گرفته ام و می‌خواهم از او جدا شوم و طلاقش می دهم. حرفم رابا این متن بـه اتمام می‌برم کـه پروانه ها فراموش می کنند روزی کرم بوده اند! پاسخ سحر قریشی در مورد طلاقش سحر قریشی در برنامه دید در شب با اجرای رضا رشیدپور حضور پیدا بود کـه با سوال در مورد چگونگی طلاقش روبه‌رو شد.

 

او دراین برنامه برای نخستین بار در مورد طلاقش بطور کامل صحبت کرد و ادعاهای همسر سابقش رابه طور کل رد کرد. سحر قریشی گفت در ۱۷ سالگی در سل ۱۳۸۴ عقد کردیم و نخستین تقاضای طلاقم قبل از شروع بازیگری ودر سال ۱۳۸۵ بود. در آن زمان مادرم در انگلیس بودو پدرم هم در ایالات امریکا زندگی میکرد.

بعد از بازیگر شدن و مشهور شدنم خانواده همسر سابقم تلفنم را پاسخ می دادند. خودشان را مدیر برنامه مـن معرفی می‌کردند و چند تا پیشنهاد کار راهم رد کردند. بعد ازآن چند گفت‌وگو عجیب‌وغریب کردند.

طلاق گرفتم چون خوشبخت نبودم! هیچ کس از خوشبختی فرار نمیکند و مـن واقعا خوشبخت نبودم. زندگی مـن و همسر سابقم ۳ سال طول کشید. بهمین دلیل همین حالا با ازدواج در سن کم خیلی مخالف هستم و بـه همه ی دوستانم توصیه می کنم در سن کم ازدواج نکنند.

سحر قریشی

 سنم کـه بالا رفت دیدگاهم تغییر کرد و برخلاف این‌کـه گفته شد مـن بعد از مشهور شدن جوگیر شدم، حقیقت این بود کـه مـن بزرگ شدم نه جوگیر! بعد از جدایی از همسر سابقم مادرم از انگلیس برگشت و باهم زندگی می‌کنیم. سحر قریشی در برنامه دید در شب رضا رشیدپور حضور یافته بود کـه با سوال خصوصی رضا رشیدپور در مورد این‌کـه با امید علومی چـه نسبتی داری مواجه شد.

 سحر قریشی گفت: مـن در حال حاضر در شرایطی نیستم کـه بخواهم بـه تنهایی زندگی ام را ادامه دهم. پولسازی سحر قریشی برای فیلم سازها از او سال پیش خالتور روی پرده رفت کـه ۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان فروش کرد. بخاطر سحر قریشی؟ با قاطعیت نمی توان تاثیر او بر گیشه این کمدی را نادیده گرفت، اما وقتی میدانیم دیگر فیلم او یعنی پا تـو کفش مـن نکن فقط یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان فروخته صورت مسئله تغییر میکند.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر