{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

سارا و نیکا عکسی از کودکی خود، همراه پدرشان در صفحه مشترک خود منتشر کردند.

سارا و نیکا بازیگر دوقلوی سریال پایتخت هستند . سارا و نیکا حواشی زیادی در روز های اخیر داشته اند . عکس های جنجالی سارا و نیکا به سرعت در فضای مجازی پخش شد . ویدیوی دیده نشده از زندگی لاکچری سارا و نیکا را در ادامه می بینید : 

سارا و نیکا بازیگران جوان ایرانی که به واسطه چند سال حضور در سریال پایتخت به شهرت رسیده اند این روز‌ها حسابی در مرکز توجه و بعضا حاشیه هستند.جدیدترین اقدام سارا و نیکا رونمایی از تصویر مادر خود است که مورد توجه کاربران و صفحات شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است.شاید یکی از جنجالی‌ترین اتفاقاتی که در سال ۹۹ برای آن‌ها (سارا و نیکا) رخ داد لو رفتن تصاویر نامتعارف آن‌ها بود که در نتیجه آن باعث حذف آن‌ها از سریال پایتخت (در صورت ساخت) گردید.

سارا و نیکا

سارا و نیکا دوقلوهای جنجالی سریال پایتخت هستند . عکس های نامتعارف سارا و نیکا جنجال زیادی در اینستاگرام به راه انداخته است . عکس های دیده نشده از بچگی سارا و نیکا را در ادامه می بینید  . سارا و نیکا  فرقانی عکسی از کودکی خود به همراه پدرشان در صفحه مشترک اینستاگرام خود منتشر کردند.

سارا و نیکا

گلایه های سارا و نیکا نسبت به حذفشان از سریال پایتخت

خانه لاکچری نفیسه روشن+عکس

خبر‌هایی که در روز‌های اخیر درباره جدایی بعضی از عوامل مجموعه از این پروژه رسیده، احتمال آماده شدن «پایتخت ۷» ویژه نوروز ۱۴۰۰ را کم و کمتر می‌کند. پس از مهران احمدی، آرش عباسی نویسنده فصل هفتم سریال هم با انتشار پستی در اینستاگرامش از قطع همکاری خود با این پروژه خبر داده است. در این گزارش به دلایلی پرداخته‌ایم که امکان پخش «پایتخت» را در نوروز ۱۴۰۰ به پایین‌ترین حد خود می‌رساند.

سارا و نیکا

سارا و نیکا  فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. این دو خواهر بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

اولین تجربه حضور هنری  سارا و نیکا  به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال 1384 بر میگردد که 9 ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.

سارا و نیکا

آقای رسول حاتمی بر اساس شناختی که از این خانواده در سریال دوباره زندگی داشت آنها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد (فیلمنامه نویس) برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدند.

 

سارا و نیکا

سارا و نیکا  در مصاحبه های گوناگونی که با رسانه ها داشتند همواره در پاسخ به این سوال که علاقه ای به بازیگری دارند پاسخ داده اند در حال حاضر هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند. نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکس های زیادی از  سارا و نیکا  در کنار های سگ های مختلف منتشر شده است

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر