{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

یک طبیعت گرد حین پیاده روی سیبی عجیب و غریب را پیدا کرد و بعد از نشان دادن به دانشمندان آن‌ها هم تائید کردند که این سیب واقعا عجیب است.

سیبی عجیب که از درخت ۱۰۰ ساله تولید می شود + عکس

یک طبیعت گرد بریتانیایی به طور تصادفی هنگام گشت و گذار در یک منطقه روستایی در نزدیکی شهرستان ویلتشایر، با سیبی عجیب برخورد کرد. آرچی توماس، سیب  عجیب را پیدا کرد که در اوایل ماه نوامبر امسال در جاده‌ای نزدیک منطقه‌ای به نام دره نادر افتاده بود.

 
توماس گفت: "این سیب شباهتی به سیب‌هایی که قبلاً دیده بودم نداشت و به هیچ وجه طبیعی نیست و از یک درخت قدیمی که در این منطقه بوده افتاده است. " وی ادامه داد: "اگرچه من متخصص میوه‌ها نیستم، اما احساس کردم این سیب کاملاً جدید و عجیب است. "
 
این مرد سیب را به دانشمندان نشان داد و آن‌ها تأیید کردند که این میوه در نتیجه یک «جهش طبیعی» به وجود آمده و تحت یک فرآیند هیبریداسیون مصنوعی قرار نگرفته است.جیم آربوری، متخصص انجمن باغبانی سلطنتی بریتانیا، با بیان اینکه این سیب یک میوه زراعی نیست، بلکه یک میوه کاملاً جدید است، افزود: "مشخص شد که این میوه توسط درختی تولید شده که حداقل ۱۰۰ سال از عمر آن گذشته است. " توماس پس از به دست آوردن «تأیید دانشمندان» گفت که امیدوار است این سیب را به طور رسمی ثبت کند و نام خاصی برای آن انتخاب کند.
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی