{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قم گفت: فردی متهم به قتل که تحت تعقیب پلیس بوده در یک اتوبوس شهری اقدام به گروگانگیری کرده و در محاصره پلیس قرار گرفته است.

گروگانگیری در یک اتوبوس شهری در قم +عکس
 سرهنگ مهرداد حاجی زاده در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به جزئیات حادثه گروگانگیری یک فرد متهم به قتل در یک اتوبوس شهری در شهرک فاطمیه قم اظهار کرد: فردی که تحت تعقیب پلیس بود در داخل یک اتوبوس شناسایی شد و پس از اینکه متوجه تحرکات پلیس شد با گروگانگیری اندکی از افرادی که داخل اتوبوس بودند خود را به پلیس تسلیم نکرده است.
1510977_428
وی با بیان اینکه پلیس برای اینکه هیچ حادثه ای برای افراد داخل اتوبوس رخ ندهد در حال مذاکره با گروگانگیر است افزود: به دنبال اقناع فرد برای رهاسازی گروگان ها هستیم و تا جایی که خواسته های وی قانونی باشد برآورده می شود.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قم خاطرنشان کرد: البته وی باید تا مهلتی که داده شده گروگان ها را آزاد کند؛ تلاش ما این است که بخشی از خواسته وی که ملاقات با تعدادی از زندانیان است را محقق کنیم. این فرد سابقه دار بوده و یک فقره قتل در هفته گذشته انجام داده و اقدام به بریدن گوش یک کودک در یکی از پارک های شهر کرده است.
وی با اشاره به حضور دادستان و فرمانده انتظامی قم در محل این حادثه تصریح کرد: شرایط تحت کنترل پلیس بوده و اگر تاکنون اقدام عملیاتی صورت نگرفته صرفا برای حفظ جان گروگان ها بوده است.
یک فقره گروگان گیری ظهر امروز در قم به وقوع پیوست.
خبرفوری: هم اکنون یک مورد گروگانگیری در قم در حال وقوع است. قاتلی که همسر برادر خود را به قتل رسانده بود، دقایقی قبل در اتوبوسی در شهرک فاطمیه قم در محاصره نیروهای ویژه پلیس قرار گرفت.
این فرد ۲ سال قبل به دلیل بریدن گوش‌های برادر دختری که به خواستگاری اش رفته بود بازداشت و به زندان افتاده بود که پس از طی دوران محکومیت دو ساله چندی پیش از زندان آزاد شده و همسر برادر خود را به قتل رسانده و تحت تعقیب بوده است.
نیروی انتظامی و دستگاه‌های امدادی در محل حاضر هستند و تمهیدات لازم برای مقابله با این وضعیت در جریان است.
یک گروگان آزاد شد
گروگانگیر قمی که شش نفر را در گروگان داشت، لحظاتی پیش در پی تلاش‌های تیم رهایی گروگان، یک گروگان را آزاد کرد.
غائله گروگان گیری تمام شد
بعد از چند ساعت درگیری و کش و قوس پلیس با گروگانگیر، در نهایت گروگانگیر دستگیر شد.
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر