{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

یک زن که پنجره اتاقش را باز گذاشته بود، با هجوم مار به تخت خوابش روبه‌رو شد.

مخفی شدن ترسناک مارِ بزرگ در تختخواب +عکس

یک زن که پنجره اتاقش را باز گذاشته بود، با هجوم مار به تختش روبه‌رو شد؛ حرکت این مار بزرگ از پنجره اتاق این زن برای رسیدن به رختخوابش، شبیه به یک فیلم ترسناک بود. این زن استرالیایی پس از بیدار شدن از خواب متوجه وجود این مار کنار تخت‌خوابش شد.

این حادثه روز گذشته در منطقه باردون، حومه بریزبن، کوئینزلند، استرالیا رخ داده است. مشخص شد که این زن قبل از خوابیدن پنجره اتاق خواب خود را باز گذاشته است تا باعث بشود که بیدار شود، ولی این اتفاق باعث ورود یک مار غول پیکر به اتاقش شد.

جا خوش کردن یک مار در تختخواب زن بدشانس

  • مار نفوذی در اطراف محل زندگی این زن زندگی می‌کرده است. این فرد بلافاصله با یک متخصص در زمینه صید مار‌ها تماس گرفته و برای خلاص شدن از مار که او را در اتاق خواب خود وحشت زده کرده بود، درخواست کمک کرد. تصاویری از یک تیم شکارچی مار در فیسبوک به اشتراک گذاشته شده است که بر اساس آن مار عظیم الجثه که به محل زندگی این زن نفوذ کرده بود شکار شده است. در این تصاویر مار در حالی که بدنش روی تشک و بالش پهن شده ظاهر می‌شود، در حالی که سرش از تخت آویزان بود و کاملا مشخص بود که در تشک می‌خزد. این زن در طول هفته گذشته این مار را در حیاط خانه خود می‌دید، ولی اعتنایی به حضور این خزنده نکرده بود. این مار جزو مار‌های Carpet Python است که می‌توانند به طول ۳ متر برسند. آن‌ها مار‌های غیرسمی هستند که تقریبا در سراسر استرالیا زندگی می‌کنند.

جا خوش کردن یک مار در تختخواب زن بدشانس

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر