{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

مسئول روابط الحشد الشعبی در محور شمالی عراق از پاکسازی کامل منطقه وسیعی میان دو استان صلاح الدین و کرکوک از لوث تروریست های داعشی خبر داد.

«سر مار افعی داعش» قطع شد + عکس
«علی الحسینی» اعلام کرد که منطقه ای در مرز دو استان صلاح الدین و کرکوک که پیشتر و از سوی تروریست ها دجله نامیده می شد پس از انجام ۳ عملیات امنیتی توسط نیروهای مردمی از لوث گروه های جنایکار داعشی پاکسازی و تمامی سران آن ها به هلاکت رسیدند.​
به گفته این مقام عراقی با اجرای چنین عملیاتی در منطقه مذکور «سر افعی داعش» قطع شده است. گروه های مسلح ساکن در این منطقه با اجرای عملیات های تروریستی مختلف خون بسیاری از بی گناهان را ریخته بودند.
مسئول روابط عمومی حشد شعبی در محور شمالی عراق درپایان اشاره کرد وارد کردن چنین ضربه مهلکی به گروه داعش در نتیجه همکاری نیروهای امنیتی دولت و نیروهای مردمی موسوم به حشد شعبی محقق شده است.
گفتنی است که نام «دجله» در سال ۲۰۱۴ و از سوی تروریست های تکفیری داعش بر مناطق میانی استان صلاح الدین وکرکوک گذاشته شد آن ها قصد داشتند با این اقدام در رسانه ها قدرت نمایی کرده و میزان تسلط خود را بر امور به نمایش بگذارند که در مدت زمان کوتاهی توسط نیروهای مردمی عراق که آموزش های نظامی طولانی مدت و پیشرفته ای هم ندیده بودند، از بین رفتند

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر